MAGAZİN
Giriş Tarihi : 24-04-2021 18:22   Güncelleme : 24-04-2021 18:22

Ayna grubunun solisti Erhan Güleryüz'ün son hali

Ayna grubunun solisti Erhan Güleryüz'ün son hali

Bir döneme damga vuran Ayna grubunun solisti Erhan Güleryüz, uzun bir aradan sonra görüntülendi. Ünlü müzisyen, pandemi günlerinin nasıl geçtiğini anlattı.

Ayna grubu dağıldıktan sonra kariyerine tek başına devam eden Erhan Güleryüz, uzun bir aradan sonra geçtiğimiz gün Cihangir'de objektiflere takıldı.

Güleryüz, "Kendimi eskisi gibi hala müziğime adadım. Pandemi döneminde kendimi Asmalımescit'deki stüdyoma kapadım, devamlı çalışıyorum" dedi.

Koronavirüs aşı sırasının geldiğini belirten 55 yaşındaki müzisyen, "Yarın aşı olmaya gideceğim, randevumuzu aldık. Hayırlısı bakalım, çok heyecanlıyım" şeklinde konuştu.

Erhan Güleryüz'ün solist ve gitaristliğini yaptığı Ayna grubu, 1996 yılında çıkardıkları ilk albümleri 'Gittiğin Yağmurla Gel' ile büyük ilgi çekmiş ve 'En İyi Grup' ödülünü kazanmıştı.

'Ölünce Sevemezsem Seni', 'Severek Ayrılanlar', 'Çayımın Şekeri' gibi sevilen şarkıları seslendiren ünlü müzisyen, 2004'te ilk solo albümünü çıkarmıştı.

2002 yılında müzik tarzlarındaki farklılıklardan dolayı Ayna grubundan ayrılan Cemil Özeren, 20 Kasım 2012 tarihinde siroz nedeniyle hayata veda etmişti.