SPOR
Giriş Tarihi : 25-04-2021 10:32

Ender Arslan: İşimi ciddiyetle, en doğru şekilde yaptım

Ender Arslan: İşimi ciddiyetle, en doğru şekilde yaptım

 

 

Aktif basketbol hayatını 38 yaşında noktalayan Ender Arslan, kariyerinde güzel izler bıraktığını söyledi. Her zaman hedefe kilitlendiğini ve işini ciddiyetle yaptığını belirten Arslan, “İşime odaklanarak, her daim en iyisini yapmak için çaba gösterdim. Bu da güzel bir kariyer olarak geri döndü” dedi.
ING Basketbol Süper Ligi’nde sezonun son haftasında oynanan Frutti Extra Bursaspor - OGM Ormanspor mücadelesinde, kariyerindeki son maça çıkan Ender Arslan aktif basketbol kariyerine veda etti.
Uzun yıllar Türk basketboluna hizmet veren, milli forma altında da pek çok başarıda imzası bulunan deneyimli oyuncunun 10 numaralı forması, Bursa ekibinin antrenmanlarını gerçekleştirdiği Barış Spor Salonu ve maçlarını oynadığı Nilüfer TOFAŞ Spor Salonu’na asıldı.

GÖZYAŞLARINA HAKİM OLAMADI

Kulüp Başkanı Sezer Sezgin tarafından takım kaptanı Arslan’a plaket verilirken, bugüne kadar hizmetleri için teşekkür edildi. Genel Menajer Nedim Yücel de takımın imzalı formasını hediye etti. Duygu anlar yaşayan Ender Arslan ve teknik heyet göz yaşlarına hakim olamadı. Teknik heyet, oyuncular ve yöneticiler tarafından ayakta alkışlanan Arslan, kendisine yönelik sevgi gösterilerine teşekkür etti. 

Gürkan DURAL/BURSA,(DHA) -

DHA
Erdem TALAYHAN / İçerik Editörü
erdem@sakinca.com