AT YARIŞLARI
Giriş Tarihi : 28-04-2021 21:25   Güncelleme : 28-04-2021 21:25

29.04.2021 - İzmir At Yarışları bülteni

29.04.2021 - İzmir At Yarışları bülteni

29.04.2021 - İzmir At Yarışları Bülteni

Şirinyer Hipodromu

Hava: 0C, - %0 Nem
Çim Pist:
Kum Pisti:
1. Koşu Saat: 15:15 ŞARTLI 1, 3 Yaşlı Araplar 900 Çim 72 TL
No At İsmi Jokey Kilo Son 6 Yarış
1 CASUS Ç.OK 57.0  
2 CEZMİCAN A.C.DAĞDEVİREN 57.0  
3 DEVRAN ŞAHI O.YILDIZ 57.0  
4 EDLOS MER.ÇELİK 57.0  
5 GURUR VEREN MUH.OK 57.0  
6 SERKANINOĞLU ADEM ŞEN 57.0  
7 UÇANDADAŞ H.ŞİMŞEK 57.0  
8 DELİ GÖNÜL A.KÜRÜNDÜK 55.0  
9 DURAKSIZ M.ÇİÇEK 55.0  
10 FIRTINA GÜZELİ M.BAYDAN 55.0  
11 KIZIM YAREN M.M.BİLGİN 55.0  
12 SONKIZ GÖKH.GÖKÇE 55.0  
2. Koşu Saat: 15:45 Handikap 14, 4 Yaşlı Araplar 1300 Çim 45.5 TL
No At İsmi Jokey Kilo Son 6 Yarış
1 ÇARIK AĞASI A.İNCİ 58.5 441444
2 SİYAHÜZÜM M.ÇİÇEK 60.0 220632
3 GÖZYAŞIOTU K.GÖKÇE 55.5 318346
4 KARAKAPLI MAHMUT TURAN 58.0 521878
5 MABEYN M.M.BİLGİN 56.0 813480
6 MİLASBERK MER.ÇELİK 57.0 635291
7 ATEŞİN GÖZÜ E.D.ÖKTEN 51.5 395965
8 KAĞANMERT MUH.OK 51.5 640561
9 KESERBEY A.OLUK 51.0 407727
10 KÜÇÜKGÖKSÜN O.KIZILDAŞ 50.0 808548
11 TAYA D.PALAUR 50.0 788
12 BAY HABER B.M.MIRIK 55.5 341509
13 KÜÇÜK JOKER A.OKAN PAZAR 56.5 473210
14 ERTÜRKER BURAK AKÇAY 55.0 113706
3. Koşu Saat: 16:15 ŞARTLI 4/Dişi, 3 Yaşlı İngilizler 1200 Çim 54 TL
No At İsmi Jokey Kilo Son 6 Yarış
1 SEE YOU SOON M.GÖNÜLTAŞ 58.0 313534
2 SPEEDY ROCK B.M.MIRIK 56.0 146132
3 CİTRİNE A.C.DAĞDEVİREN 56.0 4412
4 CRAZY LION B.KURDU 56.0 458231
5 MY IMMORTAL M.M.BİLGİN 54.0 149
6 BATTLE ANGEL A.OLUK 55.0 087159
7 FASTER THAN LIGHT ALP.OLUK 53.0 166089
8 KIZIMELA MER.ÇELİK 55.0 205615
9 BACKSPIN BURAK AKÇAY 53.0 768198
10 BRAVE BABY GIRL H.ŞİMŞEK 54.0 233762
4. Koşu Saat: 16:45 ŞARTLI 4, 4 ve Yukarı Araplar 1300 Çim 54 TL
No At İsmi Jokey Kilo Son 6 Yarış
1 ESER B.M.MIRIK 58.5 313921
2 AKARNEJAT MER.ÇELİK 59.5 501818
3 ALEMİN KRALI O.YILDIZ 59.5 880124
4 MEHMETZADE GÖKH.GÖKÇE 57.5 564719
5 ALTEPE H.KAPLAN 55.5 255823
6 MADAM ELLİ A.KÜRÜNDÜK 53.5 382865
7 EKMEZİNOĞLU B.AVERBAK 54.0 517908
8 ÖZALAK BURAK AKÇAY 53.5 761528
5. Koşu Saat: 17:30 KV-6, 4 ve Yukarı İngilizler 1400 Kum 80 TL
No At İsmi Jokey Kilo Son 6 Yarış
1 COLDGRAY F.ÇAKAR 60.0 151128
2 NEOS S.YILDIRIM 60.0 114124
3 AKSAKALLI GÖKH.GÖKÇE 59.0 522225
4 TURGAYBAŞKAN F.YÜKSEL 59.0 228751
5 DEĞİRMENDERE BEYİ M.ÇİÇEK 58.0 661621
6 CONGENIAL SON M.M.BİLGİN 57.0 166462
7 AKINCI O.ATMACA 56.0 335325
8 BABA AVCI B.M.MIRIK 56.0 534123
9 ÇATALKAYA B.KURDU 56.0 207213
10 EVERGRANDE MER.ÇELİK 55.0 136531
11 KING OF TATVAN B.AVERBAK 55.0 818706
12 OVER CLOUDS G.KILIÇ 55.0 562355
6. Koşu Saat: 18:00 ŞARTLI 1, 3 Yaşlı Araplar 900 Çim 72 TL
No At İsmi Jokey Kilo Son 6 Yarış
1 ABJAR G.KILIÇ 57.0  
2 BİGBOSS M.M.BİLGİN 57.0  
3 BORAKS B.M.MIRIK 57.0  
4 JON DERE B.KURDU 57.0  
5 KARA MUHAFIZ MER.ÇELİK 57.0  
6 ROMENOS U.BARLIK 57.0  
7 SEYDİALİ K.GÖKÇE 57.0  
9 HADİGEL ALP.OLUK 55.0  
10 KAYSERİ MAHMUT TURAN 55.0  
11 KIVRIK O.YILDIZ 55.0  
12 SÜMBÜLÜM A.ALPAGUT 55.0  
13 ŞİRİNHATUN Ç.OK 55.0  
7. Koşu Saat: 18:30 ŞARTLI 4, 4 Yaşlı Araplar 1800 Çim 54 TL
No At İsmi Jokey Kilo Son 6 Yarış
1 ADAMIM GÖKH.GÖKÇE 60.0 221523
2 YEĞENİM TOPRAK A.İNCİ 57.0 541353
3 HAŞİM OĞLU MUH.OK 55.0 053660
4 MUSLİH AĞA H.KAPLAN 58.0 351741
5 OĞUZ ŞAH B.M.MIRIK 56.0 448475
6 ARSLAN KRALİÇE MER.ÇELİK 56.0 242100
7 SÖĞÜTLÜ B.KURDU 55.0 687751
8 GÖKÇEMELEK B.AVERBAK 52.0 633409
9 DİMASKAYA K.GÖKÇE 54.0 335166
10 SERİN DALGA A.KÜRÜNDÜK 53.0 760874
11 PRENSES ÖZGÜL O.KIZILDAŞ 50.0 389604
12 KURTARICI ALP.OLUK 54.0 137003
13 HAYAT M.M.BİLGİN 51.0 06010
14 ALPEREN AĞA A.OKAN PAZAR 54.0 697836
15 VELİTHAN İ.KALE 54.0 456459
16 BALPINARI M.UYAR 48.0 776457
17 AYŞİL M.K.CEYLAN 55.0 659000
8. Koşu Saat: 19:00 Handikap 14, 3 Yaşlı İngilizler 1400 Kum 45.5 TL
No At İsmi Jokey Kilo Son 6 Yarış
1 ASIA SAN F.ÇAKAR 60.5 133804
2 TUNÇ STAR B.KURDU 57.5 575114
3 JOTUNHEIM M.M.BİLGİN 56.0 455411
4 BRAVE GLADIATOR H.ŞİMŞEK 56.5 272132
5 BY NUSRET M.ÇİÇEK 55.0 142663
6 DETERMINANT B.M.MIRIK 54.0 322417
7 JUNIOR MAFIA O.KIZILDAŞ 52.0 495556
8 MITHRA GÖKH.GÖKÇE 54.5 461
9 FAIRYLIKE O.YILDIZ 54.0 430865
10 DEMENTED D.PALAUR 52.5 154758
11 BAŞDANER K.GÖKÇE 50.0 36233
12 FIRE OF VICTORY E.AKTUĞ 50.5 247274
9. Koşu Saat: 19:30 ŞARTLI 1, 3 Yaşlı Araplar 900 Çim 72 TL
No At İsmi Jokey Kilo Son 6 Yarış
1 ALAÇATI AĞASI H.ŞİMŞEK 57.0  
2 DORUKHAN M.M.BİLGİN 57.0  
3 GÜLAĞA M.ÇİÇEK 57.0  
4 MISDIVAA O.Ş.İRTİŞ 57.0  
5 TÜYSÜZ BEY MUH.OK 57.0  
6 UÇUK F.AVCI 57.0  
7 ZAFİR GÖKH.GÖKÇE 57.0  
8 AFİFE TAY ADEM ŞEN 55.0  
9 DEMRE GÜZELİ A.C.DAĞDEVİREN 55.0  
10 DÖVEN SULTAN A.İNCİ 55.0  
11 RUŞENTAY ALP.OLUK 55.0  
12 TEKFORD GÜLÜ A.KÜRÜNDÜK 55.0  
13 TURBO MASALI B.KURDU 55.0  
10. Koşu Saat: 20:00 Handikap 15, 4 ve Yukarı İngilizler 1600 Kum 54 TL
No At İsmi Jokey Kilo Son 6 Yarış
1 GRAY WOLF M.AKIN 60.0 465669
2 MY LITTLE KNIGHT A.İNCİ 59.0 147910
3 ROCKY BOY MUH.OK 56.5 451145
4 ELİBAR ALP.OLUK 55.5 802213
5 KING OF UTKUN O.YILDIZ 56.5 597453
6 RECO O.KIZILDAŞ 55.0 809820
7 GRIM A.OLUK 56.0 735834
8 BENİM ZAFERİM GÖKH.GÖKÇE 53.0 314843
9 DUMBLEDORE F.AVCI 54.0 552424
10 POWER OFF B.M.MIRIK 52.5 863366
11 AYAZINKIZI B.AVERBAK 51.0 759424
12 ELIKA E.AKTUĞ 50.5 500007
13 WINNER DANCER M.M.BİLGİN 50.0 365469
14 BANA D.PALAUR 50.0 049003
15 FLASH KNIGHT H.KAPLAN 50.0 053374
16 SEA MERMAID B.BÜLBÜL 47.0 318
17 AĞA FERHAT K.GÖKÇE 50.0 650000