YAŞAM
Giriş Tarihi : 08-05-2021 10:30   Güncelleme : 08-05-2021 10:42

Mayıs ayı burçları neler bekliyor? Uzman Astrolog Nesrin Gündüz sakinca.com okurları için yazdı

Yazılarıyla ve yorumlarıyla Astroloji dünyasının etkin isimlerinden Nesrin Gündüz Mayıs ayına dikkat çekti. Peki hangi tarihte burçları neler bekliyor? Planlarınız ve umutlarınız için burcunuz ne söylüyor? Uzman Astrolog Nesrin Gündüz SAKINCA okurları için yazdı

Mayıs ayı burçları neler bekliyor? Uzman Astrolog Nesrin Gündüz sakinca.com okurları için yazdı

Herkese Merhaba, şimdi öncelikle yükselen burcunu yada doğum gününü bilmeyenler için MAYIS ayının önemli günlerinin konularını bazılarını vereceğim. Burcunuzla ilgili hiçbir bilginiz olmasa dahi gökyüzünün değişen enerjisini fark edip değişimleri ve geçişleri yakalayabilirsiniz. Sevgiler ...

04 Mayıs 05.50’de Merkür kendi yönettiği İkizler burcuna geçecek. Aklımızın, ifademizin, anlatımımızın en üst performansta oluşunu göreceğiz. Haberlere çok meraklı olacağız.

09 Mayıs 05.01’de bu defa Venüs İkizler burcuna geçecek. İlişkilerimizde entellektüelliğin, iletişim ve hayalgücünün önem kazanacağı zamanlar. Aşk iletişimsel olacak.

11 Mayıs 22.00’de Boğa burcunda Uranüsyen bir YeniAy doğacak. Yenilik, özgürlük temalarına, yeni gelir fırsatlarına Ay yücelirken ulaşmak için çabalayın.

14 Mayıs 01.37’de Jüpiter yüceldiği Balık burcuna geçecek. Hayırsever olanlar, gönüllülük esasıyla toplum için çalışanlar, doğayı, hayvanları koruyanlar bu göksel şanstan daha fazla yararlanacaktır. Öte yandan gizli şeyler (sırlar) ortaya çıkabilir. Gizli bilgiler sızabilir. İlaç, kimya ve petrol endüstrisi gelişecektir. Olumsuz açı aldığında bu süreçte salgın artacaktır, Zehirlenmelere , doğal afetlere, seller, casusluk haberleri gibi binbir olumsuz etkisi olacaktır. Tam bunların başlaması Aralık ayında olacak. Bu kısa süreli bir geçiş.

20 Mayıs 22.37’de Güneş İkizler burcunu aydınlatmaya başlayacak.

Sevgili İkizler Burcu  İyiki Doğmuşsunuz.

Sizi sevmemek mümkün mü? Öğrenme ve gelişimin güzel örnekleri. İkiliğinizi bir etme savaşı vererek daha sağlam adımlar atabilirsiniz.

Doğum Gününüz Kutlu Olsun. 

23 Mayıs önemli Satürn Kova burcundaki ilerleyişini yavaşlatıyor ve Retrosuna başlıyor. Bu arada 21 Aralıktan beri kayda değer ne yapıldı bir baksın, Uranüs karesinde ne sorunlar oluştu bir baksın Halkalı Baş Öğretmen. Hava elementinde gözle görülmez ama onsuz yaşanmaz durumlar içindeyiz. Patronumuzla, babamızla sorun oluşturabilir baş Öğretmen Satürn.

Yine çok önemli bir güne geldik.

26 Mayıs saat 14.12’de Yay burcunda Ay Tutulması ve Dolunay yaşayacağız. Ay tutulduğu zamanlar Zodyakın tüm burçları çok dikkatli olmalıdır. İnsanlara daha az güvenin. Herşeyi 2 kez kontrol edin. Gerçek niyetleri yaşama vakti, gerçeğe karşı yalanlar.

Aşırı duygusal olacağız, aklın yolundan gidin.

Yaylar, Balıklar, Başaklar, Boğa'lar ve ikizler bu dönemi daha dikkatli geçirmeleri gerekiyor.

Yine hepimizi etkileyen bir süreç yaşayacağız.

30 Mayıs 01.34’de Merkür İkizler burcunda Retro hareketine başlayacak. Hayat yavaşlarken birçok konuda sıkıntı yaşayabiliriz. Ertelediğimiz konularla uğraşmaya hoş geldiniz.

NESRİN GÜNDÜZ'ÜN TÜM BURÇLAR İÇİN YAPTIĞI ÖZEL YORUMLARI OKUMAK VE YAZININ DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ