AT YARIŞLARI
Giriş Tarihi : 10-05-2021 23:31   Güncelleme : 10-05-2021 23:31

11.05.2021 - Adana At Yarışları Bülteni

11.05.2021 - Adana At Yarışları Bülteni

11.05.2021 - Adana At Yarışları Bülteni

Yeşiloba Hipodromu

Hava: 0C, - %0 Nem
Çim Pist:
Kum Pisti:
1. Koşu Saat: 15:45 Maiden, 3 Yaşlı İngilizler 1900 Çim 60 TL
No At İsmi Yaş Orjin(Baba-Anne) Jokey Kilo Son 6 Yarış
1 AKBEYAZ RÜZGAR 3 CITY - DERVİŞ M.KIYAK 54.0 90
2 KING ÇINAR 3 BORAGAN - BUSHRANGER M.G.ARSLAN 55.0 63
3 ROLLING THUNDER 3 TORY - LUXOR E.SİNCAN 58.0 579
4 SPEED STORM 3 RIVER - MARCAVELLY M.MANAV 55.0 607800
5 BELUSE 3 MIA - HAKEEM İ.GÖÇER 56.0 000728
6 CALIFORNIA GIRL 3 VIANE - NATIVE M.ÖZDEMİR 52.0 460479
7 CANDALINKIZI 3 BUDAPEST - MENTOR V.DEMİR 56.0 306494
8 CORNANTE 3 TONNANTE - TORUK İ.AKYAVUZ 56.0 08
9 DOKTOR PINAR 3 ELADENİZ - ÇIKMAZHAN E.TUNÇ 56.0 56888
10 GOLD TOUCH 3 STELLA - TOCCET M.A.SOLMAZ 56.0 604656
11 RISING GIRL 3 BÜYÜKANNE - AGRESIVO M.K.KUMBASAR 56.0 652434
2. Koşu Saat: 16:15 ŞARTLI 4, 4 ve Yukarı Araplar 1200 Çim 54 TL
No At İsmi Yaş Orjin(Baba-Anne) Jokey Kilo Son 6 Yarış
1 BIÇKINTAY 5 KERİME - KURTEL DOĞUKAN SAV 53.0 560000
2 DALİCİM 8 KOBRA - ZENGİNOĞLU M.A.SOLMAZ 55.0 321800
3 DEMİRŞİMŞEĞİ 6 TANİYİT - ŞİMŞEĞİNOĞLU M.K.KUMBASAR 55.0 780053
4 DÖVER 7 YATAĞAN - KAIZBERT V.DEMİR 55.0 140690
5 KURTULUŞ HANI 4 GARDENYA - UÇANOĞLU H.KATI 55.0 555100
6 ALDERAMİN 8 HASMİN - KAIZBERT M.AKYAVUZ 55.0 414232
7 SÜSKÜN 4 PARLA - UÇANBEY E.SİNCAN 54.0 060001
8 TEKKURŞUN 5 SÖNMEZ - KAIZBERT İ.AKYAVUZ 53.0 680008
9 TEKİNZADE 4 BÖRTEKİZ - TÜMÖZ M.G.ARSLAN 52.0 790000
10 PORSCHE 6 ERŞEN - YALAZ M.MANAV 52.0 040961
11 DERDO 4 PAMİRA - UÇANBEY MUSA DEMİR 54.0 008000
12 JEREED 5 KADERCAN - ATOMKARINCA T.BALİ 51.0 730800
13 BABA İBRAHİM 4 TAMBURİ - YAKUPBEY M.KIYAK 51.0 059570
3. Koşu Saat: 16:45 Handikap 15, 3 Yaşlı İngilizler 1900 Kum 54 TL
No At İsmi Yaş Orjin(Baba-Anne) Jokey Kilo Son 6 Yarış
1 CANDEMİR 3 STORY - NATIVE H.ÇANAKÇI 60.0 453111
2 FİLİNTA 3 ATAKAN - TOROK B.KILINÇ 57.0 441473
3 KING OF SOLID 3 LITTLE - MARCAVELLY M.AKYAVUZ 55.5 646454
4 PRENSES HİRA 3 ELHATHRAH - PERFECTO E.SİNCAN 52.0 967457
5 ÇARŞA AĞASI 3 FATİ - EL M.A.SOLMAZ 51.5 400531
6 ZIDA 3 PAKI - FAIRSON H.KILIÇARSLAN 51.0 532236
7 CAYMAZ 3 ZEMANOVA - CAPTAIN M.K.KUMBASAR 50.0 634040
8 AND DAĞI 3 LUCY - SMART T.BALİ 50.0 703577
4. Koşu Saat: 17:30 Handikap 17, 4 ve Yukarı Araplar 2100 Çim 77 TL
No At İsmi Yaş Orjin(Baba-Anne) Jokey Kilo Son 6 Yarış
1 SUKAYA 5 BİRSU - KOŞANEFE M.G.ARSLAN 61.0 534245
2 TUĞBEY 8 SAMYELİ - KOŞANEFE V.DEMİR 58.5 495689
3 HÜNKAROĞLU 1 YAĞMUR.15 - JOKER E.AKKILIÇ 54.0 225290
4 DERDİYOK 5 SONSUZ - TAMERİNOĞLU M.K.KUMBASAR 53.0 620212
5 MOSKOVAATEŞİ 7 BEHİRE - TURBO İ.AKYAVUZ 50.5 746441
6 BABADAĞINOĞLU 7 BELLİS - UÇANBEY E.SİNCAN 50.0 056904
7 KAZANLI 4 MATURKIZ - BERKSOY H.KILIÇARSLAN 50.0 244875
8 BABA YAVUZ 5 GÜLPARE - ZENGİNOĞLU T.BALİ 50.0 833161
9 SONTOŞUR 6 ÜLKÜ - TOŞUR M.A.SOLMAZ 50.0 577924
5. Koşu Saat: 18:00 Maiden, 3 Yaşlı İngilizler 1900 Çim 60 TL
No At İsmi Yaş Orjin(Baba-Anne) Jokey Kilo Son 6 Yarış
1 BOMBARDIMAN 3 TUDOR - AGRESIVO T.BALİ 54.0 08070
2 KORAYZA 3 LADY - PLEASANTLY M.A.SOLMAZ 58.0 647252
3 PERFECT CLIFF 3 LADY - AYDEMİRHAN M.K.KUMBASAR 58.0 706067
4 WE WILL SUCCEED 3 ÇEŞMİNAZ - MAXIMUS E.SİNCAN 58.0 775685
5 ZIPÇIKTI 3 RED - FREE H.KATI 58.0 90
6 GÜNYÜZÜ 3 FLATTER - INVINCIBLE İ.AKYAVUZ 56.0 706558
7 KAFKAS KIZI 3 ORTAGENA - VICTORY MUSA DEMİR 56.0 5767
8 KOSOVA GÜNEŞİ 3 KOMŞU - SON M.ÖZDEMİR 52.0 600859
9 NEHİRİM 3 ALMİDA - MARCAVELLY V.DEMİR 56.0 506739
10 STILL WINNER 3 EAGLE - CHURCH D.KAYA 54.0 099087
11 WINNER LEGENDARY 3 SALLY - WIN M.AKYAVUZ 56.0 427247
6. Koşu Saat: 18:30 Handikap 15/Dişi, 4 ve Yukarı İngilizler 2000 Kum 54 TL
No At İsmi Yaş Orjin(Baba-Anne) Jokey Kilo Son 6 Yarış
1 FİLİBYA 4 ZİLCİHAN - VICTORY M.G.ARSLAN 60.0 031416
2 AYBÜKE 6 KENNDREA - YAVUZKAYA N.DEMİR 60.0 226530
3 BE HAPPY 4 SO - HARPUTLU M.AKYAVUZ 61.0 624330
4 LADY LIPA 4 DOLORES - ZANJERO O.AKEL 58.0 232399
5 FINAL WALTZ 4 BLUSHING - ZANJERO V.DEMİR 60.5 089000
6 KEDİM 5 SEZGİ - EL B.BEKTAŞ 58.0 406168
7 İSTANBUL ATEŞİ 4 MIDPOINT - EL M.A.SOLMAZ 56.0 132059
8 LADY PIA 4 ELLA - DAI E.SİNCAN 54.5 844006
9 ELIZABETH KEEN 4 HAYAL - EL G.YILDIZ 53.5 577000
10 CORAL ROSE 5 DUCHESS - TALIP DOĞUKAN SAV 50.0 006985
11 FREE SULTAN 4 MİRSULTAN - FREE M.MANAV 50.0 895459
12 KARA ZELLO 4 GÜLERKIZ - SARSILMAZ M.K.KUMBASAR 50.0 070800
13 JANIMSIN 4 GRACEFUL - TALIP T.BALİ 50.0 090000
7. Koşu Saat: 19:00 Handikap 16, 4 Yaşlı Araplar 1900 Kum 69 TL
No At İsmi Yaş Orjin(Baba-Anne) Jokey Kilo Son 6 Yarış
1 DESTANYAZAR 4 KÖYGÜZELİ - TARKANER M.G.ARSLAN 58.0 613236
2 ÇAKMAK 4 ALTIN - YAKUPBEY N.DEMİR 58.0 890312
3 GENÇSOY 4 SULTANGÜZELİ - GOBAKBEY M.AKYAVUZ 58.0 7101
4 CESURKAN 4 DOMİNA - ANADOLUKAYA F.ÇETİNBAŞ 53.0 210806
5 ÖZDEMİRGÜLÜ 4 İMPARATORİÇE - GELİBOLU E.SİNCAN 54.0 056652
6 YAVUZUM 4 GÜLPARE - ÖZGÜNHAN M.MANAV 52.0 233178
7 MİSKİN 4 GÜLMERVE - LİDERTAY DOĞUKAN SAV 52.5 809980
8 DİYAPİRİM 4 ARAPLI - KAIZBERT H.ÇANAKÇI 52.5 098407
9 ERVA HATUN 4 ZAFİRE.17 - AYABAKAN İ.AKYAVUZ 51.0 040079
8. Koşu Saat: 19:30 Maiden, 3 Yaşlı İngilizler 1900 Çim 60 TL
No At İsmi Yaş Orjin(Baba-Anne) Jokey Kilo Son 6 Yarış
1 AĞA DORUK 3 GÜLERKIZ - SARSILMAZ H.ÇANAKÇI 56.0 700
2 JUNIOR BARON 3 SENACAN - MISTER H.KATI 58.0 379700
3 KATBE KAT 3 MOTREVLA - HAYRİ E.TUNÇ 58.0 553050
4 ŞERİF ABİ 3 ANAEL - ZANJERO E.AKKILIÇ 55.0 000
5 TRUVA 3 LADY - LUXOR E.SİNCAN 58.0 073
6 ANNA HENRIETTA 3 NEVER - ROCKMASTER M.A.SOLMAZ 56.0 8040
7 MADAM LETSRANGE 3 VOX - NATIVE V.DEMİR 56.0 9845
8 MERI GOLD 3 QUEEN - YONAGUSKA G.YILDIZ 56.0 442736
9 SHADOW LAURA 3 CAT - BUSHRANGER T.BALİ 52.0 786800
10 THE LAST DANCE 3 OHIOGOZAIMAS - STROMWOLF M.MANAV 53.0 48000
11 YEK TO RENK 3 YEKAYEK - RENK İ.GÖÇER 56.0 50360
9. Koşu Saat: 20:00 ŞARTLI 3/Dişi, 4 Yaşlı Araplar 1300 Çim 45.5 TL
No At İsmi Yaş Orjin(Baba-Anne) Jokey Kilo Son 6 Yarış
1 BOYACININ AŞKI 4 CANMURADİYE - KAIZBERT İ.AKYAVUZ 58.0 371223
2 DILCAN 4 ESENAY - SANCAKBEYİ M.ÖZDEMİR 54.0 333500
3 HİSARKIZ 4 NURTANESİ - HİSARBEY M.G.ARSLAN 55.0 326466
4 ARZU GELİN 4 ARZUHAL - KAIZBERT H.ÇANAKÇI 53.0 595800
5 BENZENCİ 4 FİDANIM - KAIZBERT N.DEMİR 51.0 113604
6 ÇAKIRSULTAN 4 İKİSAKİN - YAKUPBEY E.SİNCAN 55.0 060406
7 HECEMİNE 4 MERHEM - HABERBATUR M.A.SOLMAZ 55.0 783310
8 KINALI SULTAN 4 KINALIKAYA - UÇANOĞLU M.K.KUMBASAR 55.0 339067
9 RUMELİ HİSARI 4 GÖZYAŞI - TURBO M.MANAV 52.0 004000
10 ZEREN KIZI 4 ASLIZEREN - UÇANBEY T.BALİ 51.0 438100
11 SAÇANSOY 4 SAÇANIM - BERKSOY V.DEMİR 56.0 380097
12 DAISY 4 BİRSENKAYA - YAVUZKAYA E.TUNÇ 55.0 090079
13 WARRIOR GIRL 4 ALTUN - KAYAYÜREKLİ E.AKKILIÇ 53.0 777890
14 HAYALEDEN 4 CAN - KAIZBERT G.YILDIZ 55.0 40671
15 RUKİYE 4 BONCUKTAY - GOBAKBEY DOĞUKAN SAV 56.0 741607