DİĞER
Giriş Tarihi : 01-06-2021 12:20   Güncelleme : 01-06-2021 12:20

Teknosa’dan yeni sadakat programı

Teknosa’dan yeni sadakat programı

Teknosa, yeni sadakat programı TeknoClub’ı müşterilerinin hizmetine sunduğunu duyurdu. TeknoClub’a üye olanların sürpriz hediyeler ve özel ayrıcalıkların yanı sıra harcadıkça daha çok indirim kazanacağı bildirildi.

Sabancı Holding iştiraklerinden Teknosa, ‘Herkes için Teknoloji’ misyonuyla değişen müşteri ihtiyaçlarına yönelik öncü adımlar atmaya devam ettiğini açıkladı. Yeni sadakat programı TeknoClub ile ilgili şirketten yapılan açıklamada, “Müşteriler, alışveriş seviyesine göre TeknoPlus, TeknoPro ve TeknoElit üyeliklerine dahil olarak, sadakat programının avantajlarından yararlanabilecek. TeknoClub’a üye olanlar avantajlı kampanyalar, doğum gününe özel ve 3’üncü parti markalarda geçerli indirimlerin yanı sıra ücretsiz kargo, çağrı merkezi ve servis hizmetlerinde öncelikler, sürpriz hediyeler ve ayrıcalıklara sahip olacak” ifadeleri yer aldı.

Lansmana özel 1-16 Haziran tarihlerinde TeknoClub’a üye olan herkes 2 bin 500 TL ve üzeri ilk alışverişlerinde 100 TL indirim kazanacağı kaydedildi.

Sadakat programı üyeliğiyle kazanılan tüm indirimler, Teknosa mağazalarında, teknosa.com’da ve mobil uygulamada yapılacak alışverişlerde geçerli olacak. TeknoClub’a, Teknosa’nın web sitesi, mağazaları, mobil uygulamaları ya da SMS üzerinden üye olunabiliyor.