GÜNCEL
Giriş Tarihi : 28-05-2021 21:42   Güncelleme : 28-05-2021 21:42

Foça Belediyesi Vezneleri Hafta Sonu Emlak Vergisi Mesaisi Yapacak

Foça Belediyesi Vezneleri Hafta Sonu Emlak Vergisi Mesaisi Yapacak

Foça Belediyesi, emlak, çevre temizlik ve ilan-reklam vergilerinin ilk taksitini ödemek isteyen vatandaşların mağduriyet yaşamaması için hafta sonunda veznelerini açık tutacak.

Foça Belediyesi'nden yapılan açıklmada, "Foça Belediyesi'nde hafta sonu vezneler açık olacak. Sokağa çıkma kısıtlamasının uygulanacağı bu hafta sonu, Emlak, Çevre Temizlik, İlan ve Reklam vergilerinin 1. taksitiyle, borç yapılandırması taksitlerini ödemek isteyen vatandaşlarımız için veznelerimiz açık olacaktır. Veznelerimiz, Foça ve Yeni Foça’da 29 Mayıs Cumartesi günü ile 30 Mayıs Pazar günü 10.00-16.00 saatleri arasında hizmet verecektir. Vergi mükellefi vatandaşlarımız, ödemelerini; nakit veya kredi kartıyla veznelerden yapabilecekleri gibi “https://e-belediye.foca.bel.tr/” adresinden online olarak gerçekleştirebilirler." ifadelerine yer verildi.

Öte yandan Foça Belediye Başkanı Fatih Gürbüz sosyal medyadan yaptığı açıklamda, "Değerli komşumuz, son ödeme tarihi 31 Mayıs 2021 Pazartesi olan Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi sorgulama ve 1. taksit ödemelerini, belediyemiz internet sitesi https://e-belediye.foca.bel.tr sayfasından yapabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz." ifadesini kullandı.