GÜNCEL
Giriş Tarihi : 06-06-2021 12:00   Güncelleme : 06-06-2021 12:00

Sedat Peker 9 Video! AKP'ye verdiği seçim desteğini açıkladı

Sedat Peker 9 Video! AKP'ye verdiği seçim desteğini açıkladı

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, bugün 9. videosunu yayınladı. Yayınladığı videoda AKP'nin seçim döneminde dağıttığı kahvelerin kendisine ait olduğunu öne sürdü.

İddialarına devam eden Peker, yayınladığı videoda AKP'nin seçim döneminde dağıttığı kahvelerin kendisine ait olduğunu öne sürdü.

Peker, ''Bana pislik mafya diyorlar ya, Ak Parti'nin seçim zamanı dağıttığı kahveler var ya, seçim zamanı. Hepiniz içtiniz, Tarihi Beyoğlu Kurukahvecisi, benimdi o, hani ben pislik mafyaydım. Ulan onlarca milyon liralık kahveyi benden siz alıp dağıtmadınız mı her yerde. Lan bir lira mı verdiniz, verdiyseniz hani fatura. Lan size yazıklar olsun'' ifadelerini kullandı. 

'10 bin dolar alan siyasetçi' tartışmasında sıcak gelişme: Sedat Peker 9. videosunda konuştu!

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, 9. videosunu bugün yayınladı.

Peker, 9. videosunda Süleyman Soylu'nun gündeme getirdiği mafyadan 10 bin dolar alan siyasetçiye ilişkin konuştu.

10 bin dolardan daha fazla yolladığım var diyen Peker, ''Benim her ay 10 bin dolar yolladığım bir milletvekili yok ama daha çok yolladıklarım var. Bir de çok acı, bana 10 bin doları nasıl yakıştırdınız siz'' ifadelerini kullandı.

Peker videosunda, ''Ya ben aç kalırım açıkta kalırım yine herkesten çok para veririm. Beni herkes bilir. Kaşar Süleyman var ya, hani tak tak tak Veyis geliyorum... 10 bin dolar da yalan, vallahi yalan. Hani diyorlar ki bunu açıkla. Ben kimseye böyle bir para yollamadım ama daha çok yolladım'' diye konuştu.

Sedat Peker, yandaş Akit'i hedef aldı: Kahpesiniz

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, kendisine ajan diyen yandaş Akit'in yalan haber yaptığını söyledi.

Sedat Peker, yayınladığı 9. videoda, kendisine ajan diyen Yeni Akit'i hedef aldı. 

Akit'in yalan haber yaptığını söyleyen Peker, şunları söyledi:

"Ajan he... Akit TV'nin Yazı İşleri Müdürü var Murat Alan. Kardeşim sen saldırıya uğradığında hastaneye ilk gelenlerden biri ben değil miydim. Silahımı sana verip 'seni çocuğunun yanında dövdüler, bir baba çocuğunun yanında dayak yememeli. Bir daha gelirlerse hepsini vur, cezaevinde sana ben bakacağım' demedim mi sana? Kardeşim biz göz göze baktık o kadar muhabbet ettik. Sen yazı işleri müdürü olduğun...

Bu olayı buraya ben mi getirdim? Suç örgütü. Göreceksiniz suç örgütünü. Hepinizi sokacağım, sen hariç Murat. Senin kalbinin temiz olduğunu biliyorum. Ama 'Bu adam her şeyi yapar da ajanlık ne' diyebilirdin. Bu nasıl bir ayıp, ne ajanı. Oğlum var ya beni öldürseniz de kurtulamayacaksınız. 

Bu haberi yapıyorsunuz. Elinizde bir tane kayıt var mı benim ajanlık yaptığıma dair. Şu kadar ajan koruyor diyorsunuz, sayısını saymışsınız. Namussuzluk niye yapıyorsunuz bir resim yayınlasanıza. Ulan kahpesiniz ya."