MAGAZİN
Giriş Tarihi : 03-08-2021 02:59   Güncelleme : 03-08-2021 02:59

Temmuz ayı burçları neler bekliyor? Uzman Astrolog Nesrin Gündüz sakinca.com okurları için yazdı

Temmuz ayı burçları neler bekliyor? Uzman Astrolog Nesrin Gündüz sakinca.com okurları için yazdı

2021 yılı Ağustos ayı burç yorumlarınızı Uzman Astrolog Nesrin Gündüz açıkladı! Ağustos ayı burç yorumlarınızı okudunuz mu? Ağustos ayında hangi burçlar nasıl davranmalı? İkizler burcunu Ağustos ayında neler bekliyor? Balık burcu Ağustos ayı burç yorumu ne söylüyor? Yengeç burcu için Ağustos ayı nasıl geçecek? Kova burçları Ağustos ayında neler yapacak? Aslan burçları için Ağustos ayı olumlu geçecek mi? Terazi burçlarını Ağustos ayında ne sürprizler bekliyor? Uzman Astrolog Nesrin Gündüz, Ağustos ayında tüm burçları nelerin beklediğini açıkladı.

Herkese Merhaba, şimdi öncelikle yükselen burcunu yada doğum gününü bilmeyenler için 2021 yılının son yaz ayı olan AĞUSTOS ayının önemli günlerinin konularının bazılarını vereceğim.

Burcunuzla ilgili hiçbir bilginiz olmasa dahi gökyüzünün değişen enerjisini fark edip değişimleri ve geçişleri yakalayabilirsiniz.


01 Ağustos 2021 saat 16.51 Merkür Güneş’in kalbinde Aslan burcunda. Pozitif enerji sizi daima ileriye doğru iter, yaratıcıya daha çok sesimizi duyuracağımız zaman dilimi. Güzel duygular içinizi doldursun sevgili okurlar.

08 Ağustos 2021 saat 16.50’de Aslan burcunda YeniAy yaşayacağız. Yeni bir nefes ve değişim enerjisi. Aslan hırs, dikkat çekme çabası, takdir görme savaşı, gösteriş ve irade gösterir.

Üst sırt, omurga, kalpte rahatsızlıklar yaşanabilir.

Yaratıcılığın arttığı dönem, aşklar ve tutkular da zirve. Kozmik kapının açık olduğu gün. Ne istediğini bilmek, ne dileyeceğine karar vermektir.

12 Ağustos 2021 saat 12.57’de Merkür kendi yönettiği en güçlü olduğu Başak burcuna geçecek. Zihinsel ve bilimsel beceriler sayesinde yeni keşifler, ilaçlar Jüpiter’de Kova enerjisinde olacak. Bir çok konuda başarı getirecektir.

İletişim kuvvetlensede boş konuşmalar bitecek, boş zamanlar azalacak.

16 Ağustos 2021 saat 07.28’de Venüs kendi yönettiği sanatsal güçler kattığı Terazi burcuna geçiyor. Dengeliı, nazik, ikili ilişkilerde, paylaşımcı ve daha şanslı bir dönem geçirir.

20 Ağustos 2021 saat 04.45’de Uranüs Boğa burcunda geri gitmeye başlıyor. Uranüs, özgürlüğün, değişimin, yenilenmenin...

DEVAM ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ