MAGAZİN
Giriş Tarihi : 12-09-2021 02:06   Güncelleme : 12-09-2021 02:06

Eylül ayında burçları neler bekliyor? Uzman Astrolog Nesrin Gündüz SAKINCA okurları için yazdı

Eylül ayında burçları neler bekliyor? Uzman Astrolog Nesrin Gündüz SAKINCA  okurları için yazdı

Herkese Merhaba, şimdi öncelikle yükselen burcunu yada doğum gününü bilmeyenler için EYLÜL ayının önemli günlerinin konularının bazılarını vereceğim. Güneşin etkisinin gitgide zayıflayacağı zamanlar geliyor. Yeni bakış açıları geliştirip uyumlu olmak bize iyi gelecektir.

Burcunuzla ilgili hiçbir bilginiz olmasa dahi gökyüzünün değişen enerjisini fark edip değişimleri ve geçişleri alttaki takvimle yakalayabilirsiniz.

Astrolog Nesrin Gündüz

Sevgiler ...

Eylül yani Sonbaharın başlangıcı çoğu kişi için Melankolik bir dönemdir. Yaşanacak olası değişikliklerden çekinmeyin, akışta kalın.

Kabul etsekte etmesekte Dünya, yaşayışımız değişiyor. Olağan yaşam biçimimiz biryerde yok oldu. Yeni bir Dünya’da yaşadığımız konusunda hemfikir miyiz bilmiyorum? Birçok kişi işini ve kazancını kaybetti. Üstüne gelen afetler evleri, işyerlerini yok etti. Ekonomik krizle bir çok şirket iflas etti. En az 2 milyon esnafın etkilendiği biliniyor. Daha öncelerde 2019/2020 de günlük yazılarımda aşırı zor bir tablonun oluşacağını, parası olmayanın kredi ve borçla alım yapmaması gerektiğini defalarca kez yazmıştım.

Şimdi büyük buluşmayla Oğlak dönencesinde Satürn Jüpiter kavuşumunda finansal olayların ve zenginliğin değil bilginin çağının başladığını yazmıştım. Okullar açılırken bilginin bundan sonra bir değer yaratacağının farkında olalım.

Tüm çocuklarımıza başarılı, verimli bir yıl diliyorum. Koşullara göre ister okuldan ister evden çalışmaya vakit ayırmaları herkesi mutlu eder.

07 Eylül 2021 saat 03.52’de Başak burcunda Uranüsyen bir YeniAy doğacak. YeniAylar hayatlarımıza yenilikler taşır eğer biz engellerin üstesinden gelmek istiyorsak her zaman yeni bakış açıları geliştirmemiz gerekir. Her değişimimiz, değer üretmemiz bizi her açıdan daha güçlü kılar. Başak demek sağlık demek, sağlıklı yaşam için mücadele demek, şimdi diyete başlayabilirsiniz yaz şişkinlikleri gitsin diye.

10 Eylül 2021 saat 11. 40’da Venüs düştüğü Akrep burcuna geçecek. Venüs için Eylül krizli bir başlangıç yapıyor. Nedir Venüs aşk, para, konfor, üretimdir. Zarar gördüğü yerde tutkusu ön olana çıkacaktır. Ait olma duygumuzu yitirmeyelim. Bu süreçte ani kopuşlar yaşanabilir şaşırmayalım, yıkılmayalım. Gitmesi gereken her zaman gidecektir.

15 Eylül 2021 saat 03.15’de Mars düştüğü Terazi burcuna geçiyor. Burda doğal yapısını yansıtamayacaktır. Hedeflere tek başına ulaşmanın zor olduğu veya orantısız çabalar gerektireceği için Mars’ı burda dengede tutmaya çalışmalıyız. Sorunların üzerine sertçe gitmemek gerekir. Her seçim kişiye aittir. Mars Terazi

sadece koşullara uyum sağlamak ve seçimde hata yapmamaya çalışmak yeterli olacaktır.

21 Eylül 2021 saat 02.55’de Balık burcunda Dolunay yaşayacağız. Sadece beklediğimiz ve herhangi bir eylem, işlem yapmadığımız güvensiz, pasif duygulara neden olan bir Dolunay. Manevi bir arayışa girebiliriz Balık enerjisiyle. Etkilenmesi olası organlar ayaklar, ayak parmakları, hipofiz bezi, epifiz bezi, endorfin ve melatonin üretimi. Satürn 6. evde Uranüs ve Kuzey Düğüme karede her zaman doğru seçenek yada seçim yoktur, her kararın ise hayatımızı etkileyen sonuçları olacaktır.

Jüpiter 7.evde aşkı yaşamayanlar şimdi kendilerini tutmaktan vazgeçebilirler.

22 Eylül Sonbahar Ekinoksunun başlangıcı. Artık mevsimsel zodyaka göre Sonbahar başlamış oluyor.

DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ