SPOR
Giriş Tarihi : 02-09-2021 01:12   Güncelleme : 02-09-2021 01:12

Usta yazar Mehmet Şehirli'den Türkiye - Karadağ maç analizi

Usta yazar Mehmet Şehirli'den Türkiye - Karadağ maç analizi

Şenol Güneş’in yanlışlıklarına bir maç daha eklendi. Şenol Güneş, öyle bir takım çıkardı ki, galip gelme imkanı zaten yoktu. Yani Milli Takım daha maç başlamadan önce galip gelemeyeceğini ilan etti aslında. Maçı hiç okuyamayan bir hoca bizim Milli takımımızın hala Teknik Direktörü olarak duruyor. Üstelik ayda 22,5 milyon TL maaş alarak keyfine bakıyor.

Pandemi kuralları nedeniyle İngiltere'den gelemeyen Ozan Tufan ve Çağlar Söğüncü’nün gelmemesini hiç bahane yapmaması gerek. Maçtan önceki basın toplantısında bu konuya değinmişti. Kaldı ki maç sonundaki toplantıda da agresif tavırları ve gazetecilere verdiği cevaplar inanılmazdı.
Şimdi Hoca saçını başını yoluyordur, "Ben nerde hata yaptım" diye. Şenol hoca kendini hala Avrupa Şampiyonasında sanıyor. 
O moralsiz hava Milli Takım'da hala var. Hiç de eksilmemiş. Hatta üstüne bile eklenmiş o kara bulutlar...

Karadağ takımı bizim takımımızla aynı seviyede bir takım değil. Bizim topçuların değeri ile Karadağ Milli Takımı'nın değeri arasında da çok büyük bir fark var. 
Şenol hoca başta dediğim gibi maçı okuyamıyor. Erken bulduğumuz 2 gol ile avantajı kapmamıza rağmen bu maçtan beraberlikle ayrılmamız bile aslında büyük şans. 10 dakika daha olsaydı maçtan mağlup bile ayrılabilirdik.

Burak Yılmaz sahada geziyor onu çıkarmıyor, maçın en iyi adamı Cengiz’i oyundan çıkarıyor. Maç 2-1 devam ediyor forvete Enes’i alıyor. Maçın son dakikasında Karadağ duran top kazanıyor senin kalecin...

YAZININ DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ...