GÜNCEL
Giriş Tarihi : 08-09-2021 10:45   Güncelleme : 08-09-2021 11:14

Usta yazar Mehmet Şehirli'den Hollanda Türkiye maçı ve Şenol Güneş değerlendirmesi

Usta yazar Mehmet Şehirli'den Hollanda Türkiye maçı ve Şenol Güneş değerlendirmesi

Önceki yazımda "Hollanda’ya yenilirsek Dünya Kupası hayal olur" demiştim. Hayali bırakın kabusu yaşadık dün akşam. Yarım düzine gol yedik dün Hollanda’dan. 6 gol yedik ve 90 dakika sahda yoktuk. Attığımız tek golü de onların son dakikada zafer sarhoşluğundan yaptıkları bir hata sonucu oldu. 
Ben artık Şenol Güneş’i yazmaktan bıktım usandım. Bu teknik direktörlüğü yapamıyorsun kardeşim. Her mağlup olduğun maçtan sonra bir bahane arıyorsun. Adam gibi istifa et de senden kurtulalım. Basın toplantısında şeytanlardan bahsediyorsun. Esas şeytan sensin. Çünkü hayatında almadığın parayı kazanıyorsun milli takımda. O kazandığın para helal para değil haberin olsun. Bizlerin verdiği vergilerden alıyorsun. Ben sana helal etmiyorum hakkıma düşeni. Benim gibi düşünen milyonlarca insan var ülkemizde. 

Geçen sene Norveç’i deplasmanda 3-0 yendiğimiz maçtan sonra Cebelitarık maçı hariç hiç galibiyetimiz yok. 
Avrupa Şampiyonası’na giderken, guruptan çıkarız diye demeçler veren, hatta çeyrek finale kadar gideriz diyen de Şenol Güneş‘ten başkası değildi. 
Avrupa Şampiyonası'nda alınan mağlubiyetlerden sonra Karadağ maçında 2-0 dan 2-2 ye getirilen bir maç var ki içler acısı. 90+6'da yendiğimiz gol ise felaketin habercisiydi. 
Şimdi sonuç olarak Şenol Güneş istifa etmiyor ve hala 4 maçı kazanırız hayali ile devam etmek istiyor. Yani ayda kazandığı milyonları kaybetmek istemiyor. Şeytan olduğu için...

YAZININ DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ