MAGAZİN
Giriş Tarihi : 10-09-2021 00:08   Güncelleme : 10-09-2021 00:23

Masterchef Türkiye'de 3. ve 4. eleme adayları kimler? 9 Eylül Masterchef eleme potasındaki isimler kimler oldu?

Masterchef Türkiye'de 3. ve 4. eleme adayları kimler? 9 Eylül Masterchef eleme potasındaki isimler kimler oldu?

Masterchef'te 9 Eylül günü kırmızı takım dokunulmazlığı kaybetmişti. Bunun ardından kırmızı takım kendi arasında dokunulmazlık oyunu oynadı. En iyi tabak Emre'nin tabağı seçildi ve Emre 3. aday için Mert'in ismini söyledi. Peki, Masterchef 3. ve 4. eleme adayları kimler? 9 Eylül Masterchef haftanın 3. 4. eleme potasındaki isimler kimler oldu? İşte tüm bilgiler...

MasterChef yeni bölümüyle bu akşam ekranlara geldi. MasterChef Türkiye 9 Eylül bölümünde neler oldu? MasterChef'te dokunulmazlığı kim aldı? Masterchef 3. ve 4. eleme adaylar kimler oldu? merak edildi. Masterchef 3. eleme adayı kimdir? Masterchef haftanın 4. eleme adayı kim oldu? Hangi isimler eleme adayı?

9 EYLÜL PERŞEMBE MASTERCHEF TAKIM DOKUNULMAZLIĞINI KİM KAZANDI?

Masterchef'te haftanın 2. dokunulmazlık oyununda İtalyan mutfağından yemekler yapılması istendi. Dokunulmazlığı EMRE kazandı. Emre eleme potasına MERT'i gönderdi.

MASTERCHEF BİREYSEL DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

MasterChef 2021 son bölümde kırmızı takım dokunulmazlık oyununda başarısız olarak bireysel dokunulmazlık oyununda mücadele etmek durumunda kaldı. Oyunda Mehmet, Danilo ve Somer şefler tarafından belirlenen geçmiş yarışmalardan artan malzemelerle en başarılı tabağı hazırlayan isim Emre oldu ve bireysel dokunulmazlığı kazanarak eleme adayını belirleme hakkına sahip oldu.

MASTERCHEF ELEME ADAYI KİM OLDU?

MasterChef 2021 son bölümde yapılan bireysel dokunulmazlık oyunu ve takım içi oylama sonrası günün eleme adayları belli oldu. Bireysel Dokunulmazlık oyununu kazanan Emre, eleme adayı olarak Mert'i seçti. Diğer eleme adayı takım içi oylama sonucu Hamza ve İbrahim arasında beraberlikle sonuçlandı. Bundan dolayı 2. Eleme adayını kaptan Safanur belirledi ve Hamza eleme potasına giren isim oldu.