MAGAZİN
Giriş Tarihi : 15-09-2021 13:50   Güncelleme : 15-09-2021 13:50

Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra'yla ilgili şok iddia: İngiltere'de evlendi!

Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra'yla ilgili şok iddia: İngiltere'de evlendi!

Ses sanatçısı ve yazar Onur Akay'ın Selin Ciğerci ile ilgili canlı yayında anlattıkları ağızları açık bıraktı. Akay, Ciğerci'nin geçen sene bir Türk asıllı İngiliz vatandaşı ile İngiltere'de evlendiğini açıkladı.

Ünlü sunucu Yasemin Bozkurt, Figen Civan’la birlikte sunduğu “Canlı Masa” isimli magazin programına, ses sanatçısı ve yazar Onur Akay’ı konuk etti.

Akay, canlı yayında anlattıkları ile herkesi şoke etti. Akay, geçtiğimiz günlerde futbolcu Gökhan Çıra'dan boşanan sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci'nin, geçen sene bir Türk asıllı İngiliz vatandaşı ile İngiltere'de evlendiğini açıkladı.

Gökhan Çıra'nın boşandıktan bir gün sonra bir kadınla çekilmiş fotoğrafını da yayınlayan Onur Akay, aslında bu boşanmanın aldatma nedeni ile değil, Selin Ciğerci'nin taşıyıcı anneden çocuğu olduğu için gerçekleştiğini dile getirdi.

"Selin Ciğerci İngiltere'de evlendi"

Canlı yayında bu olayı Deniz Akkaya'nın da bildiğini ve belgelerini gördüğünü dile getiren Onur Akay, "Aslında Selin Ciğerci bir şekilde aldatmış gibi görülüyor. Ben onlara yakın kişilerden bu konuyu çok uzun süre araştırdım. Anlaşmalı bir şekilde boşanmalarının tek sebebi Selin Ciğerci'nin Türkiye'de yasal olmayan taşıyıcı anne yöntemi ile çocuk sahibi olmak istemesi. İngiltere'de bir anne ayarlamış geçen sene ve anneyi bulduktan sonrada Türk asıllı bir İngiliz vatandaşı ile evlenmiş Selin Ciğerci. Çocuk da hatta doğmuş" ifadelerini kullandı.