MAGAZİN
Giriş Tarihi : 18-10-2021 00:00   Güncelleme : 18-10-2021 00:43

MasterChef kim elendi? 17 Ekim 2021 MasterChef'e bu hafta veda eden isim kim oldu?

MasterChef kim elendi? 17 Ekim 2021 MasterChef'e bu hafta veda eden isim kim oldu?

MasterChef Türkiye'de bu akşam eleme heyecanı yaşandı. 3 yarışmacı arasında gerçekleşen eleme gecesinde yarışmacılar Danilo Şef'in yaptığı İncik yemeğini yapacak. Bu akşam MasterChef'e bir yarışmacı veda ediyor. Peki ama MasterChef'te 17Ekim 2021 Pazar akşamı kim elendi? 

MasterChef'te bu akşam kim elendi?

MasterChef'te bu akşam Mert, Milhan ve Rabia arasından bir isim elendi. MasterChef Türkiye'de eleme potasından kurtulan ilk isim Mert oldu. Mert, ''Üç kişi olduğumuzda yemeğe odaklanabiliyorum. İkinci kez son üçlüden birinci olarak çıktım. Kendi adıma mutluyum.'' açıklamasını yaptı. 

Elenen isim belli oldu

Mehmet Yalçınkaya, ''Aramızdan ayrılan yarışmacımız Milhan'' ifadelerini kullandı. MasterChef Türkiye'ye bu akşam veda eden isim Milhan oldu.

Son ikiye kalan Rabia gözyaşlarına hakim olamadı. Rabia, ''Burası çok zormuş. Milhan çok eğlenceli birisi. Bugün burada konuşurken zorlanıyorum.'' cümlelerini belirtti. 

Milhan: Her şey annem içindi

MasterChef Milhan, '' Birinci çıkarım diye umuyordum. Her şey bir sosa, bir lezzete bakıyor. Elendim artık. Buraya gelme amacım, bu dünyadan göçüp giden rahmetli annem için. Bütün başarılarım onun içindi. Onu gururlandırmaya devam ediyorum.'' cümlelerini belirterek gözyaşlarına hakim olamadı.