SPOR
Giriş Tarihi : 26-11-2021 11:51   Güncelleme : 26-11-2021 12:20

Usta yazar Mehmet Şehirli'den Olympiakos Fenerbahçe maç analizi: 'Bu Pereira bu taraftara çok saç baş yoldurur'

Usta yazar Mehmet Şehirli'den Olympiakos Fenerbahçe maç analizi: 'Bu Pereira bu taraftara çok saç baş yoldurur'

Ben yazmaktan siz de okumaktan bıkmışsınızdır. Fenerbahçe geçtiğimniz hafta sonu oynanan kritik derbide Galatasaray'ı yendi. Herşey güllük gülüstanlık olacak diye düşündüyseniz yanlış düşünmüşsünüz. Kardeşim bu Portekizli Fenerbahçe’nin hocası olduğu sürece Fenerbahçe’den bir bir şey olmaz. Ben de dün uyuyamıyanlardanım. 36 yaşındaki oğlum şampiyonluğu kaybettiğimiz Denizlispor maçından bu güne kadar Fenerbahçe’yi bırakmış durumda. 
Benim üzüldüğümü görüncede 'Baba üzme kendini yanlış yönetilen bir Fenerbahçe var. O yönetenler seni beni düşünmezler sırf reklamlarını yaparlar' diyor. Yalan da söylemiyor. Denizlispor maçından sonra Barcelona’yı tutmaya başladı ama Barcelona’da iki senedir iyi gitmiyor ama o benim kadar çok üzülmüyor. Onun Denizlispor maçından sonraki gördüğüm halini bir daha yaşamımda görmek istemediğim için Fenerbahçe’yi bırakılınca ses çıkarmadım. Size o günleri anlatamam sanki oğlum beni kaybetmiş gibi bunalıma girmişti. Siz düşünün nasıl bir Fenerli olduğunu. 
Şimdi gelelim biz kendi derdimize. Pereira denilen şahıs sistemini değiştirdi değiştirmesine ama inat kafasını değiştirmedi. Kardeşim Osayi Samuel’den sağ bek mi olur. Geçen sene Tisserand’ın yüzünden çok maç kaybettik. Senin takımında milli takımın sağ beklerinden biri Nazım Sengare var stoperde Avrupa’nın dev takımlarının talip olduğu Atilla Szalai gibi formda bir oyuncun var. Sen ne yapıyorsun çakma sağ bek Osayi Samuel ve dörtlü savunmada tam randıman veremeyen  Tisserand ile maça çıkıyorsun? Senin Olimpiyakos maçını almaktan başka bir çaren olmadığını bilmiyor musun? Ama sen...

YAZININ DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ