EĞİTİM
Giriş Tarihi : 12-01-2022 22:38   Güncelleme : 12-01-2022 22:38

İstanbul'da yarın okullar tatil mi? Valilik'ten kar tatili açıklaması yapıldı mı?

İstanbul'da yarın okullar tatil mi? Valilik'ten kar tatili açıklaması yapıldı mı?

İstanbul'da okullar yarın tatil mi sorusu, şehir genelinde yaşayan milyonlarca öğrenci tarafından merak konusu oldu. Meteoroloji'nin uyarılarının ardından kent genelinde yer yer sulu kar yağışı etkisini gösterirken öğrencilerin de kar tatili konusunda bir beklentisi oluştu. Bu noktada, 13 Ocak İstanbul'da yarın okullar tatil olacak mı, kar tatili açıklaması geldi mi konusuyla ilgili araştırmalar yoğunluk kazandı. İstanbul'da kar tatili durumu Valilik açıklamasıyla netlik kazanacak.

Meteoroloji'nin yaptığı uyarılarının ardından İstanbul'da kar yağışı yer yer etkisini göstermeye başladı. Şehrin yüksek kesimlerinde sulu kar yağışı görülmesinin ardından İstanbul'da yarın okullar tatil olacak mı sorusuna da yanıt aranmaya başlandı. Bilindiği gibi, İstanbul'da ilkokul, ortaokul ve liselerin kar tatili durumu Valilik tarafından yapılan açıklamayla netlik kazanıyor. 

İSTANBUL'DA YARIN OKULLAR TATİL Mİ? (13 OCAK 2022 PERŞEMBE)

Milyonlarca öğrencinin gözü kulağı, Valilik'ten gelecek olan İstanbul kar tatili açıklamasına çevrildi. Peki, İstanbul'da yarın okullar tatil edildi mi, Valilik tarafından herhangi bir açıklama var mı? İşte, İstanbul'da yarın okul var mı, tatil olacak mı sorusunun cevabı...

İstanbul'da 13 Ocak 2022 okullar tatil mi oldu, kar tatili açıklaması geldi mi? 13 Ocak Perşembe yarın İstanbul'da okul var mı, son dakika kar tatili olacak mı? İlkokul, ortaokul ve lise...
İSTANBUL'DA YARIN KAR TATİLİ VAR MI?

İstanbul'da 13 Ocak 2022 Perşembe gününe ilişkin kar tatili kararı alınmadı. Valilik tarafından açıklama geldiği takdirde haberimizden öğrenebilirsiniz.