Dizi TV
Giriş Tarihi : 12-01-2022 23:34   Güncelleme : 12-01-2022 23:34

Masterchef'te ikinci finalist belli oldu? Masterchef'te ikinci finalist belli oldu?Masterchef üçüncüsü kim oldu?

Masterchef'te ikinci finalist belli oldu? Masterchef'te ikinci finalist belli oldu?Masterchef üçüncüsü kim oldu?

Ekranların en çok izlenen yarışma programlarından MasterChef'te heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Hasan, Eren ve Tahsin'in finale kalmak için kıyasıya bir mücadele verdiği MasterChef'te finale kalma başarısını gösteren ilk isim Eren olmuştu. MasterChef'in 12 Ocak Çarşamba günü yayınlanan yeni bölümünde finale yükselen ikinci yarışmacı kim oldu? MasterChef üçüncüsü kim oldu? MasterChef'in 12 Ocak Çarşamba günü yayınlanan bölümüyle ilgili tüm bilgileri haberimizde bulabilirsiniz.

MasterChef'in 12 Ocak Çarşamba günü yayınlanan yeni bölümünde kıyasıya bir mücadele yaşandı. 11 Ocak Salı günü yayınlanan bölümde finale çıkmaya hak kazanan ilk isim Eren olurken, Hasan ve Tahsin ikinci ve son finalist olmak için yarıştı.

MASTERCHEF TARİHİNDE BİR İLK

 

Masterchef tarihinde ilk kez bir juri 2 defa 10 puan kullandı. Danilo şef son turda tatlı etabında hem Tahsin'e hem Hasan'a 10'ar puan verdi. Aynı turda Somer şef ve Mehmet Şef de her iki yarışmacıya 9'ar puan verdi. 

MASTERCHEF ÜÇÜNCÜSÜ KİM OLDU? MASTERCHEF SON FİNALİST KİM OLDU?

Hasan ve Tahsin arasında çarşamba akşamı yapılacak düello sonunda bir isim yarışmaya veda edem isim Tahsin oldu. En yüksek puanı alan yarışmacı Hasan 72 puan alırken, Tahsin 69 puan alarak yarışmaya 3'üncü olarak veda etti.