Biyografi
Giriş Tarihi : 15-01-2022 22:39   Güncelleme : 15-01-2022 22:39

SURVİVOR ATAKAN ARSLAN KİMDİR?

SURVİVOR ATAKAN ARSLAN KİMDİR?

SURVİVOR ATAKAN ARSLAN KİMDİR?

Atakan Arslan’ın kaç yaşında ve nereli olduğu merak ediliyor. Avatar Atakan, Survivor All Star’ın iddialı yarışmacıları arasında bulunuyor. Başarılı yarışmacı 2016 yılında Survivor’ın şampiyonu olmuştu. 2017 yılında Serap Korkmaz ile evlenmiştir. Leon Aslan Arslan isimli çocuğu vardır.

Survivor Atakan 1989 doğumludur. Sivas’ta dünyaya gelen Atakan’ın lakabı Avatar’dır. Spor hayatına basketbol ile başlamış, 17 yaşında ise dövüş sporlarına geçmiştir. 2016 yılında Survivor’ın şampiyonu olmuştur.

Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu'na parkur rekoru kırıp okul birincisi olarak girmiştir. 2008 yılından beri kick boks ve Muay Thai Milli Takımlarında yer almaktadır ve aynı zamanda profesyonel müsabakalara çıkmaktadır.

2011 yılında Muay Thai Dünya Şampiyonu unvanını kazanmıştır. Bu alanda ülkesine büyük erkeklerdeki ilk altın madalyayı getiren kişi olmuştur. Profesyonel güreşte de yer almaktadır. 2015 yılında ise Glory 20 Dubai'de Chad Sudgen ile karşılaşmıştır.

Mix Fight Gala organizasyonunda 81 kilo dünya şampiyonluk maçına çıkıp, Kevin Brenda'yı yenmiştir. Marco Pique ile dövüşmüş ve 3 raunt sonunda rakibini yenerek altın kemerin yeniden sahibi olmuştur. Söz dizisinde rol almış ve Zafer karakterini canlandırmıştır. Survivor’da yarışırken de sevgilisi olan Serap Korkmaz ile 2017 yılında evlenen Atakan Arslan’ın Leon Aslan isminde bir oğlu bulunuyor.

Survivor 2022 kadrosu ile adada mücadele verecek isimler netleşti. Survivor 2022 kadrosu bu yıl da birbirinden iddialı ismi içerisinde barındırıyor. Acun Ilıcalı'nın geçtiğimiz haftalarda duyurduğu Survivor 2022 All Star yarışmacıları arasında Nisa Bölükbaşı da yer alıyordu. Nisa'nın koronavirüse yakalanması nedeniyle kadrodan çıkarılmasının ardından Yağmur Banda, kadroya dahil edilen isim oldu. 15 Ocak Cumartesi akşamı ilk bölümü ile ekranlara gelecek olan Survivor 2022 All Star, iddialı isimlerin adadaki ilk gününü izleyicilerle buluşturacak. Peki, Survivor 2022 kadrosu içerisinde kimler yer alıyor? İşte, All Star yarışmacıları ve biyografileri