Mehmet Şehirli En az iki transfer daha yapılacak
En az iki transfer daha yapılacak
Mehmet Şehirli

En az iki transfer daha yapılacak

mehmet@sakinca.com

Fenerbahçe'nin dün akşam aldığı galibiyet bir nebze olsun taraftarların yüreğine su serpmiş oldu. Dün oynanan futbol bugüne kadar oynanmış olsaydı belki de bu durumlara düşülmezdi. 
Yalnız yenilen iki gol evlere şenlik gollerdi. Neustadter'in yaptığı hatalar affedilir gibi değil! Neyse üç puan bir nebze olsun takımı rahatlattı.
Önümüzdeki hafta sahamızda oynayacağımız Göztepe maçını kazanmamız lazım. Dün oynanan oyundan ben az da olsa memnunum. Fakat Benzia ve Ayew'den memnun değilim. Birinci gol Benzia'nın luzümsüz olarak gelip Volkan'dan aldığı topu kaybetmesi sonucu oldu. Senin ne işin var oralarda kardeşim.

Bir bir diğer isim de Hasan Ali, top ayağına gelince hücuma çıkması gerekirken hemen geri pas yapıyor. Kendine güveni kalmamış. İşte bu yüzden de Fenerbahçe'nin acilen bir sol bek bulması gerekiyor. Onun yedeği olan İsmail de evlere şenlik. Sağ bek İsla dün sahanın yıldızıydı çünkü onun hucum anlayışı var. Hem katkı sağlıyor hem de görevini iyi bir şekilde yerine getirmeye çalışıyor. Bir de Mehmet Ekici'den bahsetmek istiyorum. Allah ona bir daha sakatlık yaşatmasın dün attığı iki golde jeneriklik göldü.
Dün gene son saniyede bizi Allah kurtardı. Volkan boşa çıktı topu kale cizgisinden yeni transferimiz Sadık çıkarttı. Aynen Erzurumspor maçındaki duruma düşüyorduk. Telaş yapmamak lazım. Yeni transfer Moses ise bana güven verdi. Takımla sadece bir antreman yapmış olmasına rağmen dünkü görüntüsü sanırım taraftarı mutlu etmiştir.
Bir de ben bu kötü günlerinde takımını yanlız bırakmayan Büyük Fenerbahçe Taraftarı'na teşekkür ediyorum. Transfere artık sayılı saatler kaldı. Perşembe gecesi transfer dönemi bitiyor. Fenerbahçe'nin o güne kadar en az iki transfer yapacağını düşünüyorum. Çünkü yabancı kontenjanımız Reyes'in gitmesi ile bir boşaldı. Bir de İslam Slimani giderse kontejan sayısı ikiye çıkacak. Takıma kimler gelecek yazılıyor çiziliyor artık onu da bekleyip göreceğiz.

en güzel bayanlar sizleri escort denizli sitesinde beliyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Avrupa Şampiyonası biletini kapanlar
Avrupa Şampiyonası biletini kapanlar
Gri listede aranan PKK'lı terörist Halis Ersayan öldürüldü
Gri listede aranan PKK'lı terörist Halis Ersayan öldürüldü