Mehmet Şehirli Dirar nasıl kadro dışı kaldı anlat Comolli!
Dirar nasıl kadro dışı kaldı anlat Comolli!
Mehmet Şehirli

Dirar nasıl kadro dışı kaldı anlat Comolli!

mehmet@sakinca.com

Fenerbahçe dünkü galibiyet ile taraftarlarını bir nebze olsun rahatlattı. Şimdi önümüzde Kayseri ve Zenit maçlaro var. Ben her iki maçtan da umutluyum. Nedeni ise Ersun Yenal'ın takıma moral aşıladığı artık bariz bir şekilde farkediliyor. Benim öğrendiğim bilgilere göre de Ersun hocaya en çok kaptan Volkan yardım oluyormuş.

Şimdi dün oynadığı futbolla harikalar yaratan Diar'ı hangi akıl kadro dışı bıraktı merak ediyorum. Comalli denen sözde Fenerbahçe Futbol A.Ş'nin menejere sormak lazım bu kadro dışılar nereden çıktı? Bak sizin kadro dışı bıraktığınız Dirar ve Volkan, Ersun hoca ile birlikte ilk onbirde direk olarak oynuyor.

Bu mu sizin futbol bilginiz! Hala o koltukta oturmakta ısrar ediyorsun, ben bunu da anlamış değilim. Hadi kardeşim bir an evvel gitte bizi de asalaklıklardan kurtar. Ben bir de İsmail'i ve İsla'yı çok beğendim. Hasan Ali gibi geri paslarla oynamıyor. Hep hücumu düşünüyor. İsla ise her zamanki gibi sağ tarafı Diar ile birlikte çok iyi kullanıyor. Bekleriniz korkak olmadığı atak oynadığınız zaman hücum ile birlikte galibiyette gelir. 

Şunu da belirtmek gerekir ki Mehmet Ekici 70. dakikadan sonra yoruluyor. Ersun hocanın bu işi de halledeceğini umuyorum. Yeni transfer Tolgay'ın bu takımda uzun süre futbol oynayacağına inanıyorum. Dün kritik bir top kaybı yaptı ama o da heyecanındandır. Orta sahada özelliği ile de ileriye çok katkısı olacaktır. 

istediğiniz gibi eğleneceğiniz yer escort denizli sitesidir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Avrupa Şampiyonası biletini kapanlar
Avrupa Şampiyonası biletini kapanlar
Gri listede aranan PKK'lı terörist Halis Ersayan öldürüldü
Gri listede aranan PKK'lı terörist Halis Ersayan öldürüldü