Mehmet Şehirli TFF'nin yanlış kararı
TFF'nin yanlış kararı
Mehmet Şehirli

TFF'nin yanlış kararı

mehmet@sakinca.com

Türkiye Futbol Federasyon’un verdiği kararlara şaşmamak elde değil! Yunanistan ile oynayacağımız hazırlık maçı ile 1.lig Playoff maçının aynı günde oynanması akıllara zarar birkarar değil mi sizdece? 
Hadi Milli maç takvimi önceden olduğu için değiştirmesi zor. Fakat Hatayspor ile Gaziantep B.B'nin oynayacağı Playoff maçının tarihinin Milli maçla aynı günde oynanması saçmalıktan öte değil. 
Playoff maçının bir gün sonra oynanmasında hiç bir sakınca olmazdı. Milli maç 21:00'da Playoff maçı ise 21.45 de oynanacak. Biri İstanbul’da diğeri ise Antalya’da oynansa da televizyondan izlemek isteyenler kararsız kalabilirler.
Ben Milli maçın ilk yarısını seyredip daha sonra Playoff maçını seyredeceğim. Fedarosyon yetkililerinin böyle bir hata yapmaları affedilir gibi değil.

İki maç da oldukça önemli. Biri 1.Lig Playoff maçı ki artık bu final. Daha önceki yıllarda ne kadar heyecan fırtınalarının döndüğünü yaşadık. Diğer tarafta yeni oluşum yeni hocası ve yeni sinerjisi ile A Milli takım... Neresinden bakacağız buna peki ? Normal mi karşılayalım bunu? Biri de çıkıp "Yahu o gün başka maç var, çakışır" dememiş mi? Başkanvekilliği ile yönetilen bir Türkiye Futbol Federasyonu da ancak bu kadar olur... 

Cumartesi günü yapılacak seçimlerde Nihat Özdemir’in kazanması kesin gözüküyor. Sayın Özdemir yıllardır sporun içinde bir kişi futbolumuzun sorunlarını çok iyi biliyor. MHK’yi de iyi hakemlerden seçerse rahat bir başkanlık yapabilir. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bilecik Valisi’nden kaza hakkında ilk açıklama
Bilecik Valisi’nden kaza hakkında ilk açıklama
Fenerbahçe'ye bomba isim geliyor
Fenerbahçe'ye bomba isim geliyor