Celal Cenk Kaya S-400 Finali
S-400 Finali
Celal Cenk Kaya

S-400 Finali

Yakın zamanımıza damga vuran S-400 krizi Blommberg, Trump'ın ortak çalışma grubunu kabul ettiğini yazdı. Bugün itibari ile İngiltere'de olan Trump'ın Türkiye'ye gelmesini ve sıcak mesajlar vermesini bekliyorum. Çavuşoğlu ve Bakan Albayrak istişaresinden sonra  Cumhurbaşkanı ile ortak basın açıklamasıyla bayram mesajı ve bayram süprizi olucaktır. Trump'ın olaylı Londra ziyareti küplere binmesine sebep oldu. İngiltere Prensesi'ne "Edepsiz" demesi Londra Belediye Başkanı'na "Ezik" demesi Brexit sürecine çok yoğun müdahalesi tüm İngiltere'yi ayağa kaldırdı. 

Türkiye gezisi sakinleşmesine ve kırılan gururuna iYi geleceği kesin gibi İngiltere'de Türkiye lehine lobi yapılması da muhtemel dahilinde. Bunun sebebi Çin ticaret savaşı Suriye meselesi Hürbüz Boğazı'nda İran'a gövde gösterisi Venezuela çıkmazı ve Çin pazarı alternetifi görülen Hindistanın S 400 füze alma girişimi müttefiklerine şahin bakışlarını kısıcağını umud ediyorum.
ABD tek başına yazdığım sorunların yanın Almanya'ya Trade War ticaret savaşın içine sokmuş. Honkong Malezya ve Avrupa bloğunu göbekten girmesi ABD piyasalarında 3 yıllık durgunluk tahminleri yapılmaya başlandı.₺ ve Borsa varlıklarımızın stok piyasası gibi geniş işlem görüceğini düşündüğüm piyasalarımız artık olumlu hava bile yaşansa itibarın ekonomiye ve hükümete olan kısmı oldukça aşağı seviyelere düşürdü.₺ ve borsaya altın garantisi muacel durum oldu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Araklı'da sel felaketini havadan görüntülendi
Araklı'da sel felaketini havadan görüntülendi
AB Mahkemesi karar verdi logoyu herkes kullanabilir
AB Mahkemesi karar verdi logoyu herkes kullanabilir