Mehmet Şehirli Vah vah çok üzüldüm
Vah vah çok üzüldüm
Mehmet Şehirli

Vah vah çok üzüldüm

Ne oldu da sus pus oldun Rasim bey!

Tüm gelirimi kaybettim diye mahkemede ağlıyorsun. Vah vah çok üzüldüm. Mahkemeden kaça kaça sonunda polis nezaretinde mahkemeye gitmişsin. Üstelik bir de mahkemenin hakimini CHP’li olmakla suçluyorsun.

Rasim Bey, kabadayı mizacı ile ekranlarda ahkam keseceksin sonra da ağzından çıkan laflar için özür dileyeceksin. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu? 
Boşnaklar için televizyon ekranlarında söylediğin sözler bizim kardeşlerimiz olan Boşnakları fazlası ile üzmüştü. 
Mahkemede Boşnak tarihini çok iyi bildiğini ve en çok gittiğin ülke olarak Saraybosna’yı söylemek te neyin nesi?
Bir de mahkemeyi suçlayıp hakim için 'Mahkeme hakiminin bana karşı siyasi bir karşıtlığı varsa bunu siyasi yollarla ifade etmelidir' sözleri de ne oluyor? 
Adalet sistemimiz asla bu amaçla kullanmamalı...
Bu durumun adalete aykırı olduğuna inanıyorum. "Yüce yargımızdan adalet talep ediyor, suçlamayı kabul etmiyorum’’ diye mahkemeyi kendisine muhalefet etmekle suçluyor. Oysa ki Türkiye’de mahkemeler nasıl işliyor halkımız çok iyi biliyor.
Rasim Ozan Kütahyalı da bunu en iyi bilenlerden birisi. Hem Boşnaklardan özür diliyor hem de söylediği sözlerden dolayı suçlamaları kabul etmiyor. Karşında koskoca bir ülke ve vatandaşları var. 

Eskiden yargılandığın gibi Fatih Terim yok
Aldığım duyumlara göre Rasim tekrardan Beyaz TV’de yayınlanan Beyaz Futbol’a dönmek için girişimlerde bulunuyormuş. Bunun da alt yapısını internet üzerinden videolarla yapıyorlarmış Benden söylemesi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Avrupa Şampiyonası biletini kapanlar
Avrupa Şampiyonası biletini kapanlar
Gri listede aranan PKK'lı terörist Halis Ersayan öldürüldü
Gri listede aranan PKK'lı terörist Halis Ersayan öldürüldü