Mehmet Şehirli Talat Atilla’nın işi bu
Talat Atilla’nın işi bu
Mehmet Şehirli

Talat Atilla’nın işi bu

Rahmi Turan'ın Sözcü’deki köşesinde "Saray’da hangi CHP’li görüştü?" yazısının ardından medya da sanki ihtilal olmuş gibi kim bu CHP’li tartışmaları bir haftadır gündemden düşmüyor.  
Rahmi abi, görüşen CHP’linin Muharrem İnce olduğunu, daha sonra da bu bilgiyi Turk Time sitesinin sahibi Talat Atilla’dan aldığını söyledi. 
Muharrem İnce ise saraya gitmediğini açıkladı. Tabi ki bu açıklamaları öyle bir kurnazlıkla yaptı ki bir haftadır kanal kanal geziyor. Bir de Yalova'daki evinde bir basın toplantısı yaptı ki dillere destan...

Bir de kendi partisi CHP'de çete var diye partisine çamur atıyor. Öyle bir çete varsa ne işin var o partide. Çetede kimler var isimleri verip istifa eder gidersin. 
Talat Atilla ise bu haberi üst düzey bir CHP’li den aldığını ve Kemal Kılıçdaroğlu‘na ismi onaylattığını söylüyor ve "İsmini kesinlikle vermeyeceğim" diye veryansın ediyor. 
Talat Atilla, birde ismi Kemal Kılıçdaroğlu'nun açıklamasını istiyor. Kardeşim sen haber sitesi sahibisin. Eğer sana böylesi güzel bir haber geldiyse neden sitende kullanmadın? Rahmi Turan'ı niye bu işin içine soktun? Hayatta kimseyi kırmayan, yalan söylemeyen 10 dan fazla gazete çıkarmış binlerce kişiyi iş sahibi yapmış 82 yaşındaki Rahmi abiyi neden yalancı duruma düşürdün? 

Ben bu haberin ilk yayınlandığı gün senin haberin olduğunu biliyordum. Şimdi sana gelelim yüzlerce ödüllü gazeteciyim diyorsun ama aldığın ödüller hikayeden ödüller olduğunu hepimiz biliyoruz. Rahmi abi ile nasıl diyalog kurduğunu da en iyi bilenlerdenim. Çünkü onunla 40 sene beraber ben çalıştım
Onun nasıl bir kişiliğe sahip olduğunu da en iyi bilenlerdenim. Hatırlarsan bir zamanlar Gözcü Gazetesi vardı. Hani senin palavradan iddialarla lekelemeye çalıştığın. İçerden bilgi alıp sitende yazmaya kalkıştığın. İşte o yıllarda sana bilgi veren şimdilerde senin yazarın Hüseyin Avuç’la birlikte dedikodular üretirken de sen yine yalan dolan doluydun. 

Ondan sonra’da Rahmi abi ile Hüseyin’in aracılığı ile dost olmayı başardın. Bu aşamadan sonra Rahmi abi seninle arkadaşlığını bitirir. Artık senin sitende de yazı yazacağını zannetmiyorum. 
Senin bu saçmalığın son olmaz üstelik senin hayatında hep hayal ve yalan var.
Ankara’da işlerini yürütmek için bürokratları kullanman da bu olaydan sonra biter. Çünkü o insanlar da artık seni tanımıştır. 
Ayrıca iki de bir de Kemal Bey açıklasın diyorsun da o ismi senin açıklaman lazım. Kemal Bey’i bu işe ne diye karıştırıyorsun? Onun haberi olduğuna ben inanmıyorum. Ama o ismi ben çok iyi biliyorum. 
Bir de Uğur Dündar abine söyle de o da yıllar önce bu tür haberleri çok yaptı. Bu haberleri de ben çok iyi biliyorum. 
Bu yalan iftira üç kişiye yaradı. 
1-Muharrem İnce 
2-Talat Atilla
3-Uğur Dündar

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Borsa günü düşüşle tamamladı
Borsa günü düşüşle tamamladı
Deprem tahmincileri sosyal medyada kapıştı
Deprem tahmincileri sosyal medyada kapıştı