DOLAR 0,0000
EURO 0,0000
STERLIN 0,0000
ALTIN 000,00
BİST 00.000
Advert
Evren Gülay
Evren Gülay
Giriş Tarihi : 23-02-2020 12:31
Güncelleme : 23-02-2020 14:50

Denver Havaalanı Kıyametin Planı

Bugün sizlerle paylaşacağım havaalanının sırrını duyduğunuzda gerçekten tüyleriniz ürperecek ...Evet Denver kıyamete hazırlık projesi !

Bildiğimiz tüm havaalanları,uçuştan önce yolcuların huzurla uçuşa hazırlanması üzere dizayn edilmiştir. Fakat ABD’deki Denver havaalanı ezberleri bozuyor. Yapımına 60 milyon dolar bütçe hazırlanmış bir havaalanı için ne olmuş olabilir ki 3,3 milyar dolar harcanmış olsun? Üstelik bölgede başka bir havaalanı olmasına ve büyük bir hava trafiği olmamasına rağmen... Havaalanına kuşbakışı bakıldığında büyük bir gamalı haçı andırdığını görebilirsiniz. İşin en önemli kısmı,neden İngiltere kraliçesinden tutun da amerika başkanlarına kadar dünya liderleri bu havaalanının dibinden yer satın aldı?

Havaalanının çatısı radarla saptanamaması ve içeride olan bitenin görülememesi amacıyla özel bir fiberglass maddeyle yapılmış. Havaalanı girişinde sizi,İncil’de geçen mahşerin dört atlısından birinin dev heykeli karşılıyor. Bu heykel açlığı,kıtlığı ve savaşı temsil ediyor. Bu heykelin solgun ve damarlı vücudu ise bize salgın bir hastalığı belirtiyor.

Salgın hastalık derken,Barack Obama görevini sona erdirmeden önce bu havaalanında 2 adet tatbikat gerçekleştirmiştir. Evet bu tatbikatlardan birisi tüm hastaneler alarma geçirilerek yapılan biyolojik saldırı tatbikatıdır. Havalimanının hemen iç girişinde sizi masonlar tarafından yaptırılmış bir taş karşılıyor. Bu taş aslında bir belge ve üzerinde içindeki kapsülün 2094 senesinde açılması gerektiği yazıyor. 

Biraz yürüdükçe kafamızı kaldırıyoruz ve bizi bir tablo karşılıyor. Bu tabloda gaz maskeli bir asker,bir elinde silah bir elinde kılıç turmakta. Etrafta da hayatını kaybetmiş çocuklar ve onlar için ağlayan anneleri bulunmakta... Kılıça baktığımızda genelde arapların kullandığı pala kılıçı olduğunu ve ucundaki barış güvercinini öldürdüğünü görüyoruz. Kırık dökük binalar ve bir kaos ortamı var resimde fakat cesetlerde kan yok ve askerdeki gaz maskesinden dolayı bu yok oluşun bir biyolojik saldırı olduğunu anlıyoruz.

Biraz sonra bir resimle daha karşılaşıyoruz. Bu resimde büyük bir felaketi ve orman yangınlarını,gökyüzünü kaplayan kapkara bir dumanı görüyoruz. Resimdeki en can alıcı kısımlardan biri sanki nuh tufanını simgeler gibi tüm hayvan türlerinin kurtarılmaya çalışılmasıdır. Resimin sağ alt köşesinde,hayatını kaybetmiş bir kız çocuğu ve kucağında Peygamber efendimizi simgeleyen gül ve hristiyanlığı simgeleyen haç bulunuyor. Buradan dinlerin de sona erdirildiği sonucunu çıkarıyoruz.

Sizlerle bu havaalanını paylaşmak istedim. Uzun uzun anlatılabilecek ve içinden binlerce mesaj çıkarılacak bu havalimanı hakkında küçük bilgiler paylaştım.Acaba dünya nüfusunu beşyüz milyona indirmek isteyen üst akıllar,bu havalimanını bir sığınak olması amaçlı mı yaptılar? Dünya nüfusunu Çin’de başlayan virüs gibi bir salgınla mı yok etmek çabası mevcut ? Dünyamızda ve üzerimizde bir sürü çalışma yapılıyor. Kısır çekişmelerden ve saçma düşüncelerden biran önce kurtulup oyun kuran olmalıyız. Yoksa hedefte olan islam toplumlarından biri olduğumuz elde aşikar olan tek gerçeğimiz. Allah Teala felaketlerden ve tüm kötülüklerden tüm iyi insanları korusun...

Şüphesiz ki Allah tüm oyunları bozandır...Sevgiyle ve hürriyetle kalınız

NELER SÖYLENDİ?
@
Yol Durumu
E-GAZETE
Adıyamanlı kadınlar, su kabaklarını sanat eserine dönüştürüyor
ARŞİV ARAMA
bayan esc istanbul ümraniye esc istanbul esc kızlar şirinevler esc bayan halkalı esc beylikdüzü esc avcılar esc şişli esc kagithane esc kadıköy esc istanbul türbanlı esc bayan başakşehir esc esc bayan esc bayanlar