Mehmet Şehirli İki bek de Fenerbahçe'de oynayamaz
İki bek de Fenerbahçe'de oynayamaz
Mehmet Şehirli

İki bek de Fenerbahçe'de oynayamaz

mehmet@sakinca.com

Hep yazıyorum ama anlayan yok! Fenerbahçe dün yine kaybetti. Bunun sebepleri ise iki bekin de olmaması. Kayserispor'un atakları hep kanatlardan oldu. Şener ve Hasan Ali ile olmuyor . Cocu'nunilk onbiri de çok yanlış. Reyes'i ve Hakan'ı oyoynatmasının sonucu mağlubiyetle sonuçlandı. Hakan iyi kaleci fakat bir antrenmanla oynaması akıl almaz bir hata. Hakan'ı oynatmak için milli aradan faydalanması gerekirdi. Hasan Ali'yi iki senedir yazıyorum aldıran yok. 

Fenerbahçe iki senedir bir sol bek transferi yapamadı. Bunun bedelini de 2 senedir ödüyor. Görünen o ki ödemeye de devam edecek. Kanayan bir yara gibi oldu artık Fenerbahçe'nin sol tarafı. Geçen hafta Kayserispor'un attığı 3. golde soldan atıldı. Reyes'e gelecek olursak, o hiç hazır değil. Maç boyunca hiç bir olumlu hareketini görmedim. Fenerbahçe üst üste 3 maç kaybetti. Tarihi boyunca böyle kötü bir başlangıç sayılıdır. Sezonun başı olması seyircinin incancını yitiriyor.O yüzden Fenerbahçe'nin teknik heyetinin milli maç arasından faydalanması gerekir. Her hafta yeni oyuncularla kurulan 11'in artık oturması gerekir. 

Son olarak bir de Cocu'ya söyleyeceklerim var. Basın toplantısında "Şampiyonluk için gerçekçi olmak gerekir, şu an için bunu konuşmamız doğru değil" dedi. Burası Fenerbahçe ve Fenerbahçe her daim, her fırsatta, şartlar ne olursa olsun şampiyonluk için konuşur. Bunu birilerinin Phillip Cocu'ya anlatması gerekiyor. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Avrupa Şampiyonası biletini kapanlar
Avrupa Şampiyonası biletini kapanlar
Gri listede aranan PKK'lı terörist Halis Ersayan öldürüldü
Gri listede aranan PKK'lı terörist Halis Ersayan öldürüldü