DOLAR 0,0000
EURO 0,0000
STERLIN 0,0000
ALTIN 000,00
BİST 00.000
Advert
Nesrin Gündüz
Nesrin Gündüz
Giriş Tarihi : 07-01-2021 12:27

Ocak 2021 burç yorumları

Henüz Dünyada hiçbir şey net değil. Büyük bir mutasyona zorlandık Dünya insanları olarak.

Yaşamımız değişti, çalışma saatlerimiz, çalışma şeklimiz, iletişimimiz, sosyal hayatımız, ekonomimiz, ulaşım şeklimiz, seyahat özgürlüğümüz. Büyük bir darbe aldık, büyük bir kırılma yada sapma yaşadık. Milyon insanın ölümüne şahit oluyor kalanlar. Çok çok üzüntü verici kayıplar. Toplu ölümler. Bizden hijyen, sabır, özveri bekleniyor. Yakınlaştıkça yıkılıyoruz, yıkıyoruz. Duygusal saldırganlık ve patlamalar yaşanıyor. Başkaları için tehlike olamayız, olmamalıyız. Koşullarımızı kendi içimizde iyileştirmeye gayret etmeliyiz.

Koç, Aslan ve Yay’lar Ateş elementini temsil ederler ve bu sene Güneş’in koruması altındalar.

Aslanlar Kovanın karşıt burcu. Jüpiter yine de dokunacak size özellikle Aslan burcunda çok gezegeni olanlara. Satürn orda 2.5 yıl kalacak sağlığa dikkat. Yaylarda desteklenecekler Kova’daki Jüpiter ve Satürn’den.

Boğa, Başak ve Oğlak Toprak elementinin temsilcileridir. Büyük değişimlerden sonra da yine liderlik edebilirler Dünya’ya topraklar. Büyük gezegenler terk etti toprakları korumayı ve desteğini.

Yengeç, Akrep ve Balık Su elementi burçları zodyak içinde şanslı olacaklar.

İkizler, Terazi ve Kova Hava elementinin temsilcileri koruyucu bir kalkanla kuşatılacaklar.

Herkese Sağlık, Bolluk, Bereket, Mutluluk ve Mucizelerle geçen bir yıl olsun. Dilerim ki..

Kova, Terazi ve İkizler (ama hepsinden önemlisi Kova burcu) 2021'de şanslarını yakalayacak, uğurlu bir bilet çekecek, bir hazine açacak ...

Bu senin yılın sevgili Kova birdahaki 12 sonra!

2021'de aynı anda birkaç gezegen döngüsünün başlangıcında ve sonundayız. 21 Aralıkta iki zaman yöneticisi en yakın şekilde hizalandı ve 200 yıllık döngüyü bitirdi. Ve gözle görülebilir elle tutulabilir toprak elementinden gözle görülmez elle tutulmaz ama onsuz da yaşanmayan hava elementine geçtiler. Plüton Ocak 2024'e kadar Oğlak burcu geçişine devam edecek. Sonlara gelen bu döngüye dikkat edilmelidir.

Bu döngünün bitişi Oğlak çağının sonuna yaklaştığımız ve bu uzun dönemde meydana gelen dönüşümlerin sonuçlarını olabildiğince fazla hissedeceğimiz anlamına geliyor. Plüton’da 2024 de Kova’ya geldiğinde Satürn’ün devrettiği sorunlar kaldıysa bu sefer yıkıp yeniden yapmaya başlaması anlamına geliyor. Yaratıcının görevlileri ve bizim enerjilerimize göre etki veren prensiplerdir gezegenler. Dünyadaki insanların tutum ve davranışlarına göre, çözülmemiş sorunlara göre, halının altına süpürdüklerimize göre etki verecekler.

Şimdi hava elementiyle yepyeni bir Dünyaya adım attık.

Bilginin Kıymetli Olduğu Bir Çağa Hoşgeldik hep birlikte.

Dünya denge üzerinedir herşey zıttıyla vardır. Dengesizlik başladımı birçok şeyi etkiler. Faydalılık Kova enerjisidir. Bize iyi etkiler verebilmesi için faydalı, yardımsever, özgürlükçü, eşitlikçi, kendine hakim biri haline gelmeliyiz.

Artık paranın değil insan yaşamının sosyal ve bilgi alanını deneyimlenecek insanlar.

KOÇ BURCU..

İç dünyayla hesaplaşmanız ve biriken çelişkileri çözmeniz gerekiyor. Risk alabilirsiniz.

BOĞA BURCU..

Uranüs burcunuzda sizi değişime zorluyor. 2021'de duygular dahil her konuda daha ciddi olmak zorunda hissedeceksiniz. Kişisel yaşamınızı iyileştirmek önemli bir hedef denebilir.

İKİZLER BURCU..

İkizler bu sene kadersel düğümleri ağırlıyorlar. Tutulmalar hep bu hat üzerinde gerçekleşecek.

Herkes haritasına göre Evren tarafından itelenecek değişim için. İkizler oldukça hareketli ve verimli bir yıl geçirecek. Hayatlarında oldukça fazla değişim gelişecek.

YENGEÇ BURCU...

Su grupları için 2021 güzel ve hayırlı bir yıl olacak. Ev içindeki sıkıntılar artık uzlaşmayla sonuçlanabilir. Tutulmalar sonrası Yengeç oldukça değişti. Şimdi değişiklikleri yaşama zamanı. İlkbaharla başarılar görünür olmaya başlar.

ASLAN BURCU..

Aslan aşkın, yaratıcılığın, sahne önünün, çocukların borcudur. Aşkta arkadaşlık en önemli unsurdur. Jüpiter ve Satürn karşıt burcunuzda. Sınavlar ve Ödüller. Başarılar ve Başarısızlıklar sizin için yani karışık bir sene. Aslanlar çalışmayı bu sene çok sevmeli, boş kalmaya yada tembelliğe kapılmadan disiplinle üretmeli, çalışmalı. Güç kazanmanız için, herşey sizin için.

Aile ilişkilerinize özen göstermeniz gerekir.

BAŞAK BURCU..

Aşk sizin içinde öncelikli sevgili Başaklar. Koruyuculuk biraz azaldı Satürn gitmesiyle şimdi beklettiğiniz sorunları çözme zamanı. Kazanan sizsiniz. Şimdi daha duyarlı ve arkadaş canlısısınız. Kova etkisine girdik Dünyaca. Anlayış ve uyum zamanı. Bilgiyi paylaşma ve yeni bilgiler öğrenme zamanı. Akrabalarla iletişimde önem kazanacaktır. Ayakta kalın pozisyonunuzu korumaya çalışın.

TERAZİ BURCU...

Diplomatiklik, kararlılık, her şeye uyum için çabalamak Terazi Burcu nitelikleri 2021'i çok verimli hale getirecek. Tüm hava grubu için iyi bir yıl. Olumsuz ifadelerden ilişkileriniz için kaçının.

Sağlık ve aile konuları ön planda bu sene. Tüm insanlar için ve sizin içinde kendinizi geliştirmeye başlamak, yeni bir şeyler öğrenmek faydalı olacaktır. Terazi kolay para harcar Venüs’ün çocukları. Hayatın keyfini yine bir çok Terazi çıkaracaktır. Siz yine de gerçekten ihtiyacınız olanı alın.

AKREP BURÇLARI...

Yine şanslı bir su burcunda olsakta yıl içinde sıkıntılar çıkacaktır. Bu yıl ilişkilerde sıkıntılar çıkabilir.

YAY BURCU...

Özel ve önemli bir sene sevgili iyimser Yay’lar.

Evlilik olabilir bu önemli bir değişim, aile konuları öncelik konumunda. Zorlukları ve güzellikleriyle. Destek ve yardımla iş hayatınız iyileşebilir. Mevcut konumu devam ettirmeye çalışarak iyileşin. Maceracı Yay’lar değişkenlik konusunda dikkatli olsun.

OĞLAK BURCU..

Birçok şey aslında size bağlı. Oldukça değiştiniz, fark ettiniz. Bu yaşadıklarınız sizi daha sinirli yapmış olabilir. 2.5 yıl Satürn 18 ay Kader Düğümleri ve Tutulmalar eksenindeydiniz.

Saldırganlaştıysanız yani tahammülsüzleştiyseniz işiniz yine zor. Çatışmamayı tercih edin ama kabul etmeyeceğinizide etmeyin. Uzaklaşmayı öğrenin.

Şimdi güçlü ve enerji dolusun sevgili Oğlak’lar.

KOVA BURCU..

Yeni fırsatlar, başarılar, orjinal fikirlerin sizleri ve Dünya’yı bekliyor. Demek ki bu sene atılım ve girişim sizi bekliyor sevgili Kova’lar. Çalışmak sizi yükseltecek. Satürn burcunuzda sindirim sistemi sağlığınıza, kas ve iskelet sistemi hastalıklarına önem verin. Stajları ve kursları önemseyin gelecekte işebyarsyacak ve önem kazanacak.

BALIK BURCU..

Hedeflere ulaşmak yıl içinde oldukça kolay olacak dönemleri barındırıyor. Aceleci kararlar almaya çalışmayın. Yardımlarla zorlukları aşarak yükselişiniz gerçekleşir. Yakın ilişkilerde ve çevrenizde anlayış, sevgi ve şefkat geliştirin o zaman tüm sorunlar bertaraf olur. Ama kandırılmamaya da dikkat edin.


Karma ve Spiritüel Astrolog Nesrin Gündüz
İletişim Telefon: 05325880770
İletişim Mail: sun_nes@hotmail.com
Instagram:  https://www.instagram.com/sun_solar_astroloji/

NELER SÖYLENDİ?
@
Yol Durumu
E-GAZETE
Adıyamanlı kadınlar, su kabaklarını sanat eserine dönüştürüyor
ARŞİV ARAMA
bayan esc istanbul ümraniye esc istanbul esc kızlar şirinevler esc bayan halkalı esc beylikdüzü esc avcılar esc şişli esc kagithane esc kadıköy esc istanbul türbanlı esc bayan başakşehir esc esc bayan esc bayanlar