DOLAR 0,0000
EURO 0,0000
STERLIN 0,0000
ALTIN 000,00
BİST 00.000
Advert
Nesrin Gündüz
Nesrin Gündüz
Giriş Tarihi : 16-01-2021 01:15

Yükseleni ve Güneşi YENGEÇ Burcu olanlar...

Sevgili Yengeç Burcu yükseleni olanlar, 07 Ocak 2021 Perşembe saat 01.28’de yaklaşık 6 ay sonra gökyüzünün savaşçı ve enerji gezegeni Mars kendi yönettiği burçtan çıkıp Boğa burcuna giriş yapacak. Burası sizin 11. eviniz olacak. 2018’den beri Uranüs gezegeni ordaydı şimdi Mars’ı ağırlayacaksınız. Sosyalliğiniz dengesizleşiyor olabilir, marjinal insanları hayatınıza çekiyor olabilirsiniz. Bağımsızlığınız daha da artacak, orjinal ve dışadönük bir haliniz olacak.

08 Ocak 2021 Cuma günü saat 15.00’de Merkür Kova burcuna geçiş yapacak. Orijinal fikirlerin doğma zamanı. Bu süreçte kimseyi yargılamamak önemli ve zaten sizde yeni çevrelere giriyorsunuz. Ani çıkışlardan, sinirsel, fikirsel patlamalardan uzak, anlayışlı ve insan sevgisini ön plana çıkararak yaşamalıyız.

Aynı gün Venüs’te 18.41’de Oğlak burcuna geçiyor. Daha geleneksel Oğlak enerjili, Venüs etkilerinin çok görülemeyeceği bir ay olacak.

Burası sizin 7. eviniz 19 kadar Güneş’te burda eşinizden, iş ortaklarınızdan hatta çalışma arkadaşlarınızdan destek alacaksınız.

13 Ocak 2021 07.59’da Oğlak Burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Meydan okuyucu bir ruh ile yeni başlangıçlara hazır olalım. Meydan olurken bile hesapçı ve kontrolcü bir zihin aktif olacaktır. Oğlak burcunda olsada 1/7 aksı ilişkiler aksıdır.

Kaçırılan fırsatlardan pişmanlık duymayın. Size sunulan fırsatlara odaklanın. Sağlık olarak dizler, kemikler, dişler ve tüm ciltle ilgili sorunlara dikkat etmeliyiz. Bu süreçte daima olumlu değişiklikler yapın.

14 Ocak 2021 Perşembe 11.36’da Uranüs Boğa burcunda Rx hareketini bitirecek. Boğa burcunda Uranüs zararlı çalışır. Retro bitimi düz harekete geçişi onu daha dengesizleştirecek. Kendi özünde değişken yönler barındıran, aykırı bir zihin veren, ani değişim ve yüksek sezgi gezegeni hepimize ayrı ayrı etki verecek. Gelecek gezegeni, değişimi istemeyenlere zorluklar verir.

14 Ocak 2021 17.12 de 7. evde Güneş Plüton Oğlak burcunda kavuşum yapacaklar. Kendimizde, ilişkilerimizde bir baskılanma hissedebiliriz. Güneş herşeyi aydınlatır. Güneşle ilgili sembolikleri takın, kolunuza Güneş çizin, altın takın. Güneşin doğuşuna şahit olun yapabilirseniz. Yakın çevrenize karşı şefkati. sevgiyi daha çok besleyin içinizde.

19 Ocak 2021 23.40 da Güneş ♒️ Kova burcuna geçecek. finansal ve manevi kaynaklarımızı kullanma yollarınızı açığa çıkaracaktır. Geleceğimiz önem kazanacaktır..

24 Ocak 2021 05.53’de Güneş ile Satürn Kova burcunda kavuşacak. Mevcut zorlukları aşmak için bilgiye dayalı yöntemler geliştirmeliyiz. Satürn çok çalışmayı ve sabrı gerektirir.

28 Ocak 2021 22.15 Aslan burcunda Dolunay yaşanacak. Burası sizin para eviniz tüm Kova gezegenleri 8. evde karşıt açıda olacaklar Dolunaylar sonlanma enerjisi taşırlar.

Aslan sembolikleri enerjisi yoğun, dikkat çekmeyi seven sağlam Ego barındırır. Sahip olduklarınızı gücünüzün göstergesi olarak görmeyin. Üst sırt, omurga ve kalbe dikkat.

29 Ocak 2021 04.21 bu defa Güneş ve Jüpiter Kova burcunda kavuşuyor. Gezegenlerin birleşimi astrolojide önemli bir husustur. Nitelikler içiçe geçer. Güneş Kova’da düşer Jüpiter Kova da yücelir bu sinerjide, kişiliğin farkındalık seviyesi yükselir. Sosyal kurallar ortaya çıkar, kararlılık, cömertlik, coşku, fedakarlık gibi nitelikler karakterde baskın hale gelir.

30 Ocak 2021 Cumartesi günü 18.52 de senenin ilk Retro açılışı Merkür gezegeni Kova burcunda gerçekleşecek. Sessiz olmalıyız ve herhangi bir alanda durumu kötüleştirmemeye çalışmalıyız. Sakin kalmalıyız. Merkür, 88 günde Güneş'in etrafında ki turunu tamamlar. Merkür en hızlı dönen gezegendir. Yenilik değil geçmişi anlama ve süzme zamanı. Para cezaları, ödenmemiş faturalar ve borçları olanlar bu sorunlarını hızla çözmelidir, Sonuçta hoş olmayan sonuçlarla uğraşmak zorunda kalabilirler.


Karma ve Spiritüel Astrolog Nesrin Gündüz
İletişim Telefon: 05325880770
İletişim Mail: sun_nes@hotmail.com
Instagram:  https://www.instagram.com/sun_solar_astroloji/

NELER SÖYLENDİ?
@
Yol Durumu
E-GAZETE
Adıyamanlı kadınlar, su kabaklarını sanat eserine dönüştürüyor
ARŞİV ARAMA
bayan esc istanbul ümraniye esc istanbul esc kızlar şirinevler esc bayan halkalı esc beylikdüzü esc avcılar esc şişli esc kagithane esc kadıköy esc istanbul türbanlı esc bayan başakşehir esc esc bayan esc bayanlar