DOLAR 0,0000
EURO 0,0000
STERLIN 0,0000
ALTIN 000,00
BİST 00.000
Nesrin Gündüz
Nesrin Gündüz
Giriş Tarihi : 18-01-2021 00:49
Güncelleme : 18-01-2021 00:50

Yükseleni ve Güneşi ASLAN Burcu olanlar...

Sevgili Aslan Burcu yükseleni olanlar, 07 Ocak 2021 Perşembe saat 01.28’de yaklaşık 6 ay sonra gökyüzünün savaşçı ve enerji gezegeni Mars kendi yönettiği burçtan çıkıp Boğa burcuna giriş yapacak. Burası sizin iş ve kariyer evimiz olan 10. eviniz. 2018’den beri yenilik gezegeni Uranüs’ü ağırlamaktasınız bu evde. Sürekli yenilik yaparak Uranüsü mutlu edebilirsiniz. Mars’ın gelişi sizi hedefe kilitleyecek. Planladığınız her şeyi verimli ve zamanında yapmak için zamanınız olacak.

08 Ocak 2021 Cuma günü saat 15.00’de 7. eve, Merkür Kova burcuna geçiş yapacak. Orijinal fikirlerin doğma zamanı ama en çok özgür olduğunuzun farkına varmaya ihtiyacınız var.

Bu süreçte kimseyi, kendinizi bile yargılamamak önemlidir. Ani çıkışlardan, sinirsel, fikirsel patlamalardan uzak, anlayışlı ve insan sevgisini ön plana çıkararak yaşayalım. İlişkilerinizi yerle bir edebilir ilerleyen süreçler.

Aynı gün Venüs’te 18.41’de Oğlak burcuna geçiyor. Daha geleneksel bir Venüs olmayacak. Aşk etkileri iş etkilerine dönülecek. Az kazanıp çok çalışacağız. Yıla 13 Ocakta 2021 Oğlak burcunda Yeni Ay’la başlayacağız. İşlerinizi planlayarak ve düzen kurarak başlayın, gereksiz dosyaları bilgisayarınızdan silin, iş yerinizi gereksiz her şeyden kurtarın. Düşüncelerinizi sıraya koyun. Sorunların sizi düşürmesine ve dikkatinizi dağıtmasına izin vermeyin.

Sağlık olarak dizler, kemikler, dişler ve tüm ciltle ilgili sorunlara dikkat etmeliyiz. Bu süreçte daima olumlu değişiklikler yapın.

14 Ocak 2021 Perşembe 11.36’da Uranüs Boğa burcunda Rx hareketini bitirecek. Boğa burcunda Uranüs zararlı çalışır. Retro bitimi düz harekete geçişi onu daha dengesizleştirecek. Burda iş hayatında bir zorlanabilirsiniz. Kendi özünde değişken yönler barındıran, aykırı bir zihin veren, ani değişim ve yüksek sezgi gezegeni değişim ve yenilik ister. Gelecek gezegeni olan Uranüs sabit Aslanlardan iş konularında değişimler istiyor, istemeyenlere zorluklar verir.

14 Ocak 2021 17.12 Güneş Plüton Oğlak burcunda kavuşum yapacaklar. Kendimizde bir baskılanma hissedebiliriz. Güneş herşeyi aydınlatır. Güneşle ilgili sembolikleri takın, kolunuza Güneş çizin, altın takın. Güneşin doğuşuna şahit olun yapabilirseniz. Şefkat, sevgiyi daha çok besleyin içinizde. Büyük kar arıyorsanız, tek başınıza değil, bir ekip olarak çalışın bu yeni geçişlerde. Tıpkı gezegenler gibi.

19 Ocak 2021 23.40 da Güneş ♒️ Kova burcuna geçecek. Bu süreçte arkadaşlarımız, sosyal çevremiz, iletişimimiz ön plana gelecektir. Kendinizin Özgür olduğunuzun farkına varın. Bu içsel huzursuzluğunuzu yatıştıracaktır.

24 Ocak 2021 05.53’de Güneş ile Satürn Kova burcunda kavuşacak. Mevcut zorlukları aşmak için bilgiye dayalı yöntemler geliştirmeliyiz. Satürn çok çalışmayı ve sabrı gerektirir. Hizmet sektöründe çalışanlar, müşteri akışında bir artış bekleyebilirler bu süreçte. İyi, güvenilir hizmet sunanlar para kazanabilecek.

28 Ocak 2021 22.15 de burcunuzda Dolunay gerçekleşecek. Dolunaylar sonlanma enerjisi taşırlar. Aslan sembolikleri enerjisi yoğun, dikkat çekmeyi seven sağlam Ego barındıran, cesur ve yaratıcılığı ön plana alan bir enerji açığa çıkarırlar. Bu Aslan Dolunayında sağlığa özen gösterin sırt, omurga ve kalbe dikkat. Satürn Güneşimizin karşısında olacağından 2.5 yıl sizin için bir sınav dönemi olacak. Aslan ve Kovayı birleştirmeniz gerek. Egoyu azaltıp biraz daha hayalci, toleranslı olmayı seçin. Fedakar olun önce kendinizi düşünmeyin, herkesi ve herşeyi düşünün.

29 Ocak 2021 04.21 bu defa Güneş ve Jüpiter Kova burcunda kavuşuyor. Gezegenlerin birleşimi astrolojide önemli bir husustur. Neşeli ve iyimser olabiliriz.

30 Ocak 2021 Cumartesi günü 18.52 de senenin ilk Retro açılışı Merkür gezegeni Kova burcunda gerçekleşecek. Sessiz olmalıyız ve herhangi bir alanda durumu kötüleştirmemeye çalışmalıyız. Sakin kalmalıyız. Merkür, 88 günde Güneş'in etrafında ki turunu tamamlar. Merkür en hızlı dönen gezegendir. Yenilik değil geçmişi anlama zamanı. Merkür'ün düşünce, konuşma, iletişim, çalışma, seyahat ve müzakerelerden sorumlu olduğunu düşünürseniz, o zaman "biraz aklını kaçırdığında" aşırı hareket etmemenin daha iyi olacağını tahmin etmek kolaydır. Zararı olmada bile tüm girişimleriniz anlamsız olacaktır.

Karma ve Spiritüel Astrolog Nesrin Gündüz İletişim Telefon: 05325880770 İletişim Mail: sun_nes@hotmail.com Instagram:  https://www.instagram.com/sun_solar_astroloji/
NELER SÖYLENDİ?
@
PUAN DURUMU
Gazete Manşetleri