DOLAR 0,0000
EURO 0,0000
STERLIN 0,0000
ALTIN 000,00
BİST 00.000
Advert
Nesrin Gündüz
Nesrin Gündüz
Giriş Tarihi : 03-02-2021 18:04

Burcunuz Finansal Alışkanlıklarınız Hakkında Ne Diyor?

Para  söz konusu olduğunda burcunuzun belirli davranışlara eğilimi olacak..

Bu kaçınılmaz..

Güneşin, Ay’ın, Yükselenin, Merkür’ün, Mars’ın ve Venüs’ün tabiki para işlerine etki etmekte..

Banka hesabınız hakkında gök cisimlerinin ne söylediğini merak ediyorsanız.

Genel hattıyla tabiki yoksa her kişinin haritası kendisine özeldir. Gezegensel yerleşimler ve açılarda çok önemlidir. Ben genel olarak değerlendirdim..

Maceracı, hesapsız harcamalar mı yoksa takıntı noktasında bütçeleme mi?

Para konusunda genel olarak burcun zayıf mı?

Yardım alman gereklimi?

Üzülme sakın ama eğilimini bilmek fark etmektir.

Atılgan Koç’lardan başlayalım..

Hırsla, zenginlik oluşturmak sizin için kolay olabilir. İşleri kendi bildiği yolda ve rekabet içine sokarak yapar. Uzun vadeli işlere gelemez ve kaybeder. O bir maceracı. Dikkatli olmazsa çok borca girebilir.. Koça sabır gerekli her işinde ve yardım.

Lüks ve rahatlığın burcu Boğa ise, gelirinin üzerinde harcama yapan bir burçtur. Tasarrufu öğrenmelisiniz Venüs’ün çocukları.. Para kazanmayıda sever, yönetmeyide.. Ekonomik çöküş yaşasa dahi kalesini koruyup çok çalışarak bolluk yaratabilir. Doğuştan gelen yeteneklerinizin ortaya çıkmasına izin verin. Yardım almanız gerekli olabilir.

Sevgili İkizler bir kaç hafta para biriktirip sonra sıkılıp bir anda aşırı para harcayabilirler. Yine bir istikrarsızlık söz konusu ikili doğada olan İkizlere.

Gelir ve Gider içiçe geçmiş kavramlar olarak yansır. Mali durumunuz, ruh haliniz kadar tahmin edilemez. Kararlılığa ihtiyacınız var. Maaşınızı mutlaka tasarruf kesintilerine bağlayın. Maaşınızı elinize almadan bu tasarruf çekilmiş olmalı.

En fazla parayı yazarak, öğreterek, satış ve pazarlama konuları üzerinden kazanabilirsiniz. Doğal yetenekleriniz bunlar.

Bütçe yapmayı geç olmadan öğrenmeniz gerekir.

Tasarruf olanı oluşturun harcama yaparken düşünmek zorunda kalıp freni hatırlarsınız..

Hassas ve duygusal Yengeç’ler. Herşeyi içgüdüsel ve fiziksel olarak kalın kabuklarının altında yaşarlar. Para Yengeç’ler için çok önemlidir. Güven kaynağıdır. Parası, malı olan insanlara çekilirler. Ailelerine de düşkün olan Yengeç burçları çok para harcar.

Emlak işleri, bahçe işleri, gıda işleri cafeler size göredir. Bunlar doğal yetenekleriniz, maddi kazanca da dönüşebilir.

Lüks eşyalara çok fazla para harcayan Aslan’lar. Liderlik, eğlence hayatı, güzel yemekler ve ilham verici herşey doğal yeteneğiniz. Kariyer basamaklarını yükseltir. Moda, sanat dalları, ticaret ve siyaset alanlarında kariyerinizin önü açıktır. Para harcama tutkuları vardır EGO’yu beslerler. Denge kurmayı ve mutlaka bir yere tasarruf biriktirmeyi ihmal etmeyin.

Mükemmeliyetçi Başak’lar dengeli ama yatırıma yönelik yaşarlar. Hizmet ve günlük hayat onların etkisindedir. Para kazanmaya çok azimlidirler.

Borçları konusunda da titizdirler. İstiflemeyi başarı sayarlar. Onlara göre uzun vadeyi tasarlarlar. Gözleri sadece cüzdanlarını görür manevi konularda eksik kalırlar..

Kararsız Teraziler başkalarının hayatına, yaşamına bakarak yön çizerler. Aslında birilerinden yardım isterler yada yanlarında biri olsun isterler. Hayır diyemezler çocuklarına dengeyi ararken dengesizleşirler. Terazi de Venüs yönetimindedir. Avukatlık, arabuluculuk, sanatsal tüm kollar size uygundur. Paraya dönüşür.

Ölçülü finansal kararlar alabilirler Akrep’ler.

Yeni fikirlerden korkmazlar. Dikkatleri para kazanmaya odaklıdır. Bir Akrep olarak, karizmatik ve manyetiksiniz ayrıca da her şeye tutkulusunuz. Her şeyi maddi değer olarak yargılamayın. Hediyenin ucuzluğu size verdiği değerin ölçüsü değildir çoğu zaman.

Kendilerini geliştirmeye takıntılı Yay’lar. Daldan dala uçup bir yerde duramazlar. Dürtüsel hislere direnemez hemen harekete geçerler. Tatmin olmayan bir bilgi açlığı çekiyorlar. Ruh hallerine göre para harcar yada biriktirirler. Yay parayı sever para biriktirir, parayı bir kenara koyarak, mal mülkte yapar. Para yönetimi için yardım alabilirsiniz.

Para yönetimi hatta birikimi Oğlak’lar için kolaydır. Disiplinli, kurallı ve sorumluluk sahibi Oğlaklar, ayrıca tasarrufu severler. Uzun vadeli bütçeler dahi hazırlar geleceği de düşünürler ayrıca sabırlıdırlar. Disiplininize fırsatlar gelir ve sizde kaçırmak istemezsiniz.

Yaratıcılık ve zeka burcu Kova’lar ise başkalarına yardım etmek üzere kodlanmıştır. O bir toplum burcudur. Bireysellik Aslan’dadır Kova’da ego parçalanmıştır. O para için yenilikçi ve alışılmadık davranışlarda olmalıdır. Sıradanlık ona göre değildir. Bilim, teknoloji, astronomi, araştırma veya kâr amacı gütmeyen kuruluşlardaki kariyerler doğal yeteneklerinizle uyumludur.

Para yönetimi için yardım almanız iyi olur.

Daha sonra pişman olacakları şeylere para harcarlar Balık burçları.. Para kazanmayı ve bütçe yapmayı sıkıcı bulurlar. Su para ile temsil edilir işte siz bir şekilde parasız kalmazsınız. Siz bir hayalperestsiniz. Yaratıcı tüm işler, müzikal ve sanatsal tarzlar size göredir. Kurallı olmayan işler. Mali durumunuz için her zaman destek almak zorundasınız. Gezmek ve yine gezmek size hayat budur.


Karma ve Spiritüel Astrolog Nesrin Gündüz
Bu paylaşımlar size yardımcı olmak ve genele hitap edicidir. Kişisel konuşulmamaktadır.

Kişisel Danışmanlık  bilgi ve iletişim
E-Mail: sun_nes@hotmail.com
Telefon: 05325880770
Sosyal Medya Hesapları:
https://m.facebook.com/astrolognesrin/
https://www.instagram.com/sun_solar_astroloji/

NELER SÖYLENDİ?
@
Yol Durumu
E-GAZETE
Adıyamanlı kadınlar, su kabaklarını sanat eserine dönüştürüyor
ARŞİV ARAMA
bayan esc istanbul ümraniye esc istanbul esc kızlar şirinevler esc bayan halkalı esc beylikdüzü esc avcılar esc şişli esc kagithane esc kadıköy esc istanbul türbanlı esc bayan başakşehir esc esc bayan esc bayanlar