DOLAR 0,0000
EURO 0,0000
STERLIN 0,0000
ALTIN 000,00
BİST 00.000
Advert
Nesrin Gündüz
Nesrin Gündüz
Giriş Tarihi : 10-02-2021 00:45
Güncelleme : 10-02-2021 00:49

Değişim Enerjisi Yeni bir nefes

11 Şubat Kova YeniAyı Perşembe günü gerçekleşecek. Güneş’le Ay’ın aynı derecede buluştuğu bir ay evresidir. İkisi yanyanayken Ay parlamaz. Güneş tarafından aydınlatılmayan karanlık tarafını gösterir.

Gökyüzünde Güneş, Ay, Merkür, Venüs, Jüpiter, Satürn kavuşumu yaşanırken ki bu çok güçlü bir kavuşum. YeniAya kare açı enerjisiyle muhalefet eden, kriz isteyen, çatışma çıkartan, zorluklar veren, engeller ve kayıplar yaşatacak olan Mars ve Uranüs var..

Bu kare potansiyeli gerçekleştir der gibi. Çok sert bir enerjiyle test edileceğiz..!

21 Aralıkta Satürn Jüpiter kavuşumunu yaşadık ve önümüzde her 20 yılda bir olacak bu kavuşum toprak enerjisinden çıktı ve 200 yıllık özgürlük, adalet, insan hakları ve iletişim alanına geçti.

Bu artık gerçekleşti. Mal-Mülk yapma enerjisinin Dünya’ya akışı bitti. Şimdi insanların kabulüne kaldı. Kova alışkanlıklarımızı değiştirmek için en iyi zaman. Yeni bir amaç gerekli. Değişen enerjiyi yakalama zamanı. Şimdi gökyüzünde koskoca bir Kova enerjisi hakim ve bunu gerçekleştir diyen bir Mars Uranüs.

Satürn Kovanın 2. yöneticisidir ve sınırlayandır.

Satürn biçimlendiricidir ama sağlam iş yapar.

Satürn Uranüs burda eski sisteme ve hepimizin yaşam şekline devrimci bir enerjiyle yıkabilir.

Kova geleceği yaşar ve bu onu deneysel bir enerji yapar. Satürn burda bu yıkımı sınırlayada bilir.

YeniAY dönemi İnsan vücudunu birkaç gün etkiler. Bu dönemde depresif, bitkin, baş ağrıları çeken, ruh hali değişiklikler gösteren, stresli ve depresyona yakın olabiliriz. Duygusal özgürlüğü arzuluyor olacağız. Klişeler yıkılacak güçlü bir enerji altındayız. Her türlü zihinsel ve yaratıcı aktivite için yeni ay bize fırsat sunacak. Niyetlerinizi ifade edin, arzularınız için çaba sarf edin. Sabit bir burç olan kova burcu sizi ısrarcı olmaya sevk eden bir enerji yayacak.

Jüpiter ve Venüs’ün buluşması, Kova burcundaki YeniAy anında Merkür geri hareketteyken olacak. Bu daha önceden tanıdıklarımızla ilişkili mutlu tesadüfler vaat ediyor. Bu kavuşuma bakarsak çok özel bir kavuşum aşk vaat ediyor.

Kısaca burçlar dersek..

♈️Koç Burcu için Kova YeniAyı dikkati arkadaşlıklar alanınıza çekiyor. Sizin gücünüz zaten başlatmaktan gelir. Enerjinizi nereye akıtacağınız konusunda bir durun düşünün.

♉️Boğa Burcu için Kova YeniAyı kariyerinize dikkat çekiyor. Sizin amacınız daha iyi bir konfor alanı oluşturmak. Sıçramaktan korkmayın ama neye sıçradığınıza da dikkat edin emin olun.

♊️İkizler Burcu için Kova YeniAyı İnançlarınıza dikkat çekiyor. Kova size destekte. İletişim, aile, yakın çevre ilişkileriyle yaptıklarınızı söylediklerinizi anlamlandırarak kendiniz hakkında çok şey öğrenebilirsiniz. Yeni başlangıçlar zamanı, taze nefes.

♋️Yengeç Burcu için Kova YeniAyı sizin başkalarının parası, miras ve ortak kaynak alanınızda.

Yöneticiniz olan Ay şu an parlamıyor karanlık. Bu alanda kendinizle yüzleşebilirsiniz. Size sessizlik ve biraz içe çekilme olarak yansıyabilir.

♌️Aslan Burcu için Kova YeniAyı evlilik ve ilişkiler alanında etki ediyor. Siz zaten sosyal bir insansınız Kova enerjisi bunu güçlendiriyor. Bu YeniAy’da kariyerde neye odaklanmak istiyorsanız buna karar verin cesur ve hırslı olmaktan çekinmeyin.

♍️Başak Burcu için Kova YeniAyı Günlük hayat, sorumluluklar alanına dikkat çekiyor. Temelinizden sarsılabilirsiniz. Rahatsız hissedebilirsiniz fakat yeniayın konsepti de yenilik. Sizde yenilik yapmaktan çekinmeyin. Zaman bu zaman yeniliğe kapı açın.

♎️Terazi Burcu için Kova YeniAyı spekülasyon, flörtler ve yaratıcılık alanına dikkat çekiyor.

Kovanın desteğindesiniz. Sizde sosyal bir burçsunuz ve adalet isteyen bir burçsunuz.

Ama karar vermeniz uzun sürer. Cesur olabilirsiniz bu destekle.

♏️Akrep Burcu için Kova YeniAyı dikkatleri evimize ve ailenizi çekiyor. Kova YeniAyı dışarı çıkmanız ve etrafta ilgilenmeniz için sizi teşvik ediyor olacak. Kova enerjisinden faydalanın sınırlarınızı ve ufkunuzu genişletin.

♐️Yay Burcu için Kova YeniAyı iletişim, seyehatler alanında siz her zaman macerayı seversiniz şimdi macera zamanı. Deneme ve yanılma zamanı. Başkalarından çok şey öğrenebilir ve siz de başkalarına çok şey öğretebilirsiniz.

♑️Oğlak Burcu için Kova YeniAyı para ve finans hattınıza dikkat çekiyor. Siz bir proje insanısınız bu güçlü yeni aydan faydalanın. Sınırlarınızı genişletin siz bu denklemleri kurabilirsiniz. Ama yine de dikkatli olun.

♒️Kova Burcu için Kendinizle alakalı kişiliğiniz, görünümünüz, sağlığınız her şeye etki eden bir enerji altındasınız. Kova enerjisi şimdi Ay tarafından yayılıyor. Bu bir farkediş zamanı. Hedef koyup çabalamanın zamanı.

♓️Balık Burcu için Kova YeniAyı gizli düşmanlarınıza dikkat çekiyor. Kova cesur olmaya, hayaller kurmaya davet ediyor. Yöneticiniz Jüpiter’de burda. Sanatsal yönler, kendini bir şeye adama söz konusu olabilir.

Bu yazı mevcut YeniAy durumunun burçlara özel açıklamasıdır, bu nedenle yapılan tahminler doğası gereği geneldir. Kişisel alınmamalıdır.

Sizin haritanıza göre herşey daha farklı çalışabilir.


Karma ve Spiritüel Astrolog Nesrin Gündüz
Telefon: 05325880770
Randevular sun_nes@hotmail.com adresine mail atarak oluşturulmaktadır.
Güncel yazılarım ve beni takip için 
Facebook https://m.facebook.com/astrolognesrin/
İnstagram https://www.instagram.com/sun_

NELER SÖYLENDİ?
@
Yol Durumu
E-GAZETE
Adıyamanlı kadınlar, su kabaklarını sanat eserine dönüştürüyor
ARŞİV ARAMA
bayan esc istanbul ümraniye esc istanbul esc kızlar şirinevler esc bayan halkalı esc beylikdüzü esc avcılar esc şişli esc kagithane esc kadıköy esc istanbul türbanlı esc bayan başakşehir esc esc bayan esc bayanlar