DOLAR 0,0000
EURO 0,0000
STERLIN 0,0000
ALTIN 000,00
BİST 00.000
Nesrin Gündüz
Nesrin Gündüz
Giriş Tarihi : 21-02-2021 16:29

Ev ve İş Hayatınıza vurgulu DOLUNAY geliyor

27 Şubat 2021 saat 11.18’de 8° Ay Başak burcuna Güneşin karşısına gelince haritanın 4/10 aksında Düğümlere kare pozisyonda Dolunay yaşanacak.

Ay Satürn’e 150°’lik Uranüsyen bir açıda olacak.

Ay Uranüs’le destekleyici üçgen açıda olsada, Venüs’le karşıt pozisyonlarda olacak. Üçgen açı beklenmeyeni yaşatabilir. Sürprizli, yenilikçi bir etki.

Güneş Balık’tayken içsel bağlılık ve ruhsal inançların etkisinde depresyon, endişe, kuruntu, hayal kırıkları demekken, Ay Başak’ta yaşamda hizmet etme dürtüsünde, en mükemmelini yaratma hevesinde. Dolunay etkisiyle ışıklar birbirine karşıt, uzlaşamayacaklar. Kadersel bir Dolunay düğümler işin içinde. Köşe evlerdeki burçlar Başak Balık ve Düğümlerin burçları olan İkizler Yay ayrıca 8° de gezegenleri olanlar daha çok etki alacak.

Zor bir gün, Satürn gününde gerçekleşecek Dolunay. Arzuları ve ihtiyaçlarımızı sınırlamamız, söylenenleri kontrol etmemiz Satürn enerjisini olumlu etkileyecektir. Yalnızlık, sessizlik, hayatın anlamı üzerine düşünmek, kendi sorunlarımızı çözme gayretimiz de bu enerji altında kolaylaştırıcı olabilir. Bu gün dinlenmeli (cumartesi dinlenmeli) burası sağlık hattı aynı zamanda, sağlığımıza dikkat etmeli zorlayıcı şeyler yapmamalı, yeni konulara başlamamalı, fazla çalışmamalı, kavga etmemeliyiz.

Bu süreçte dikkatimizin merkezinde kariyer ve evimiz olacak. Bunları kareleyen düğümler ilişkileri de büyük ölçüde gündeme getirecektir. Kadın-Erkek ilişkileri, evlilik, ani boşanma kararları alınabilir. Düşünmeden hareket etmeyin. Ay Venüs karşıt duruşu ise sevildiğimizden, korunduğumuzdan emin olma duygumuzu yok eder. Aşırı hassas olmamıza, kafamızın rahat olmamasına neden olabilir.

Gerginliklerimizi kontrol edelim, düzen için savaşırken bunu bireysel hayatımız için yapalım.

Başkalarının hayatlarına müdahelesi etmeyelim.

Dolunay hasat zamanıdır, hasatınız verimli sorunları çözücü olsun. Sorun gördüklerinizin, hissettiklerinizin mutlu sonu olsun..


Karma ve Spiritüel Astrolog Nesrin Gündüz
SEGİYLE SEVİNÇLE UYUMLA daima..
u paylaşımlar size yardımcı olmak ve genele hitap edicidir. Kişisel konuşulmamaktadır.
Kişisel Danışmanlık Bilgi ve iletişim
Mail: sun_nes@hotmail.com 
Telefon: 05325880770 
Facebook: https://m.facebook.com/astrolognesrin/
Instagram: https://www.instagram.com/sun_solar_astroloji/

NELER SÖYLENDİ?
@
PUAN DURUMU
Gazete Manşetleri