DOLAR 0,0000
EURO 0,0000
STERLIN 0,0000
ALTIN 000,00
BİST 00.000
Advert
Nesrin Gündüz
Nesrin Gündüz
Giriş Tarihi : 10-03-2021 15:24
Güncelleme : 10-03-2021 15:31

13 Mart 13.20’de Güneş ve Ay birlikte doğup batacak

Ne İyi Ne Kötü..

13 Mart’ta öğlen 13.20’de Satürn gününde Balık burcunda Güneş ve Ay birlikte doğup birlikte batacak. Balık YeniAyı oluşacak..

Ayın dünyadaki yaşam üzerindeki etkisi muazzamdır! Bu bilimsel olarak kanıtlanmış bir gerçektir. Ay denizdeki gelgitlerden, bitkilerin büyümesine, gelişmesine, bizim ruh hallerimizin etkinliğine, değişimine ve duygu patlamalarımızdan sorumludur.

Kadınların hormonal durumlarından, doğurganlığından, Ay hayatın devam etme gücüdür.

YeniAylar her ay bize plan yapmamız için en iyi başlangıçları verir.

Bu YeniAy enerjisi biraz sisli Neptün etkili.

Hayal kurup yerine getirilmemiş fikirlerimizin, planlarımızın, umutlarımızın ve hayallerimizin kırık çukurunda kendimizi bulmamak için başlangıçlarımızın 4 ayak üzerinde sağlam durduğuna dikkat etmeliyiz.

Temkinli hareket etmeliyiz.

Balık YeniAyı enerjisi altında gölge yönleriyle hesapsız başlangıçlar, planlar, projelere başlamayalım.

Bu YeniAy manevi olgunluğumuzu test edecektir.

Balık evi 12. ev gizli düşmanlar evi bu dönemde etkin olabilirler. İhanet, sahtecilik, sahte içkiler, ilaçlar, deterjanlar dolandırıcıların kurbanı olmayalım..

İlham, yaratıcılık, sanat, duygusallık, hassasiyet etkin olsada mali kayıplar, skandal ve entrikalarla, yalanlarla, iç çelişkilerin kaosunda bir süreç de olabilir yansıyan etkilere göre.

Güneş, Ay, Merkür düğümlerle iyicil açıda şifalayın ruhu, geçmişi şifalayın geleceği.. Meditasyon yapın kapayın zihninizi bir süre Dünya’ya Yaratan’dan geleni duymaya çalışın.

Neptün_ Güneş _Ay_Venüs haritanın MC noktasında stelyum halinde ASC de yine bir su grubu Yengeç Burcu var. Su yoğunluğu ruh halimizi dengesizleştirecektir. Değişkenlik içinde duyarlık artışı, kolay incinen, depresyona meyilli, empatik, bağımlı, stresli, yorgun ve pasif hissedebiliriz.

Sevmek sevilmek istediğimiz zamanlar aslında Venüs stelyumda gökyüzünde romantizm de var. Aşık olun diyen bir gökyüzü. YeniAy yeni aşkların başlangıcı..

Yine YeniAyla başlayan fırsatlarda söz konusu olacak bazı burçlara fırsatları görün, algılayın kaçırmayan.

Bir bütün halinde Ruhsal gelişimimiz için güzel zamanlar. Sevdiklerimizin kalbini kazanabiliriz.

Dünyayı daha iyi bir hale getirebiliriz. Çabamız bu yönde kararlılıkla olabilir. Olumsuz açıda alsak burçsal olarak olumlu düşünelim, konuşalım hayatımıza güzellikler çekelim.

Burçların durumlarına bakarsak..

Koç burcu

Yorgunluk, dış etkiler veya elverişsiz koşullar performansı olumsuz etkileyebilir. Küçük ayrıntılarla dikkatinizin dağılmaması için, amaçlı ve prensipli olmaya çalışın. Burcunuzda yaralı şifacı Şiron var. Yardımsever olun, umut verici, pozitif olun, hizmet edin, ruhsal gelişim sağlayın.

Boğa burcu

Lüks ve konfor sever Boğa para harcamak konusunda planlama yapabilir. Burcunuzda bulunan Uranüs’e iyicil ve fırsat sunan bir açı gelecek YeniAy stelyumundan. Yöneticiniz Venüs’te burda.

İkizler burcu

Bu YeniAy size kare enerjiyle gelecek, yukarda yazdığım gölge yönler Mars’ında burcunuzda olmasından sizin için daha yaşanır olabilir. Siz de üzerinizde Neptün enerjili belirli bir tutarsızlık, seçilen yönün gidişatı hakkında bazı belirsizlikler hissedebilirsiniz. Pandemiye de bu süreçte çok dikkat edin. Fiziksel olarak gücünüz zayıflayabilir. Polisiye olaylardan uzak durun.

Bu bilgiyi alıp bu süreci daha düşünerek, kararlılıkla yönetebilirsiniz.

Yengeç burcu

Size bu YeniAydan full destek var bir su grubu üyesi olarak. Keyfini çıkarın. Gün boyunca aktif olun. Sizi her zaman mutlu eden satın almalarınız varsa işte bunun için harika bir zaman.

Bu gün yapılan büyük alımlar olursa sizi mutlu eder.

Aslan burcu

150 derecelik belirsizlik barındıran gergin bir açıyla bu süreci yaşayacaksınız. Siz mali kayıplara uğramamaya çalışın. Şüpheli tekliflerden kaçının yukarda zor yanlarını yazmıştım. Şüpheye yer bırakmayan başlangıçlar yapmaya çalışın fırsatta getirmiş görünebilir, yeni bir fırsatta olabilir. Eğer olursa da yeni gelir kaynakları için araştırmacı olun. Neptün aldatma, abartma yaşatabilir.

Başak burcu

Sizin için zor bir süreç siz YeniAyı karşıt olarak yaşayacaksınız. Dikkatli olun ve küçük ayrıntılarla dikkatinizi dağıtmamaya çalışın. Kader size adanmışlık ve öz disiplin testleri arasında bırakabilir.

Terazi burcu

Terazilerde de bir belirsizlik hakim olacak.

Genel olarak beklenmeyeni bekleyebiliriz. Finansal problemler muhtemeldir: eski borçlar kendilerine hatırlatacak, akrabalarınıza veya sevdiklerinize yardım etme konusunda endişelenmeniz gerekecek.

Akrep burcu

Yeni koşullara uyum sağlayarak aşk, tutku, hobiler, yaratıcılık hayatınıza hakim olacak. Aile ilişkilerinize dikkat edin. İyilikler yapmaya gayret edin bu 10 günlük süreçte.

Yay burcu

Sizde YeniAy enerjisini sert kare enerjiyle yaşayacaksınız. Başkasının fikrini de, kendi sezginizi de görmezden gelmeye çalışmayın. Alkollü içecekler ve tüm bağımlılık veren maddelerden uzak durmalısınız. Marsın’da karşıtlığını göz önünde bulundurun. Tartışmayın, dövüşmeyin, dilinizle insanları yaralamayın. Yukarda yazan sert yönleri göz önünde bulundurun.

Oğlak burcu

Size de iyicil açılarla gelecek Balık YeniAyı.

Yeni ilişkiler kurmalısınız, hayaller, yeni yetenekler, güzel haberler getirecek.

Tepki verirken acele etmeyin siz doğanız gereği çok disiplinli ve iş odaklı birisiniz. Şimdi bu enerjilerle daha duyarlı ve empatik olabilirsiniz. Diz yine de günlük rutininizi değiştirmemelisiniz. Cazip teklifler sunulduğunda bir tık şüpheyle yaklaşın.

Kova burcu

Muhtemelen yeni başlangıçlar sunan, yaratıcı faaliyet alanları bulmanızı sağlayan, iş gücü veriminizi artırıcı aynı zamanda Satürn ve Jüpiter’in burcunuzda oluşu ve Neptün Jüpiter kontağı kadersel adanmışlık ve öz disiplin testleri gönderecektir.

Balık burcu

Burcunuzda Güneş ve Ay’ı, Venüs’ü ve yöneticiniz Neptün’ü YeniAy enerjisinle yaşayacaksınız.

Daha fazla çalışma için bir plan yapmayı düşünebilirsiniz ancak pahalı şeyler satın almayın. Yukarda nedenlerini açıklamıştım.

Sizin için hayal kurma, iyi düşünme zamanı. Hayallerinizi somutlaştırın. Kendinizi değiştirebilirsiniz. Sağlıklı beslenin ve alkollü içeceklerden kaçının. Ruhsal gelişim, aşık zamanı fakat hayal gücünüzün de kurbanı olmayın.


Karma ve Spiritüel Astrolog Nesrin Gündüz
Bu paylaşımlar size yardımcı olmak ve genele hitap edicidir. Kişisel konuşulmamaktadır.

Tel: 05325880770
Randevular sun_nes@hotmail.com adresine mail atarak oluşturulmaktadır.
https://m.facebook.com/astrolognesrin/
https://www.instagram.com/sun_solar_astroloji/

NELER SÖYLENDİ?
@
Yol Durumu
E-GAZETE
Adıyamanlı kadınlar, su kabaklarını sanat eserine dönüştürüyor
ARŞİV ARAMA
bayan esc istanbul ümraniye esc istanbul esc kızlar şirinevler esc bayan halkalı esc beylikdüzü esc avcılar esc şişli esc kagithane esc kadıköy esc istanbul türbanlı esc bayan başakşehir esc esc bayan esc bayanlar