DOLAR 0,0000
EURO 0,0000
STERLIN 0,0000
ALTIN 000,00
BİST 00.000
Advert
Nesrin Gündüz
Nesrin Gündüz
Giriş Tarihi : 10-04-2021 14:33
Güncelleme : 10-04-2021 14:38

Koç YeniAyı (burç yorumları)

12 Nisan 2021 de gökyüzünün spontane, öğrenmekte zorlanan, tekrar tekrar aynı hatalara düşen, iyimser ama sıkıntıya katlanmakta zorlanan, lider, rekabetçi, çabuk sinirlenen, yenilikçi ve yaratıcı enerjiyle yeni yollar açmaktan korkmayan, fazla düşünmeden kararlar verebilen Koç enerjili bir YeniAy’la gireceğiz.

Ani hamleler yapmak hepimize doğal gelecek ama bir Ateş grubu değilseniz bu enerjiler size ağır gelebilir.

Çünkü gökyüzünde Koç stelyumuyla yoğun bir Koç enerjisi var.

Güney Düğümün üçgen açıyla Kuzey Düğümün sekstil açıyla destek verdiği bu YeniAy Kadersel bir zaman olabilir herşeye yeniden başlayacak gücü içimizde bulabiliriz. Koç YeniAyı çoşkun umutların, cesur planların, girişimlerin zamanını bireysel olarak başlatıyor olabilir.

Yeni Ay birçok atılım ve plan için tercih edilmelidir.

Gerçekten önemli bir şey yapmak istiyorsanız, niyetinizi şekillendirin, planlayın tüm artıları ve eksileri ile değerlendirin.

Tepkilerimizde, seçimlerimizde, kararlarımızda ve değişen koşullara verdiğimiz tepkiler çok önem kazanacak. Çünkü bu yeniaya Plüton kare açıyla zorlu bir enerji yollarken İkizlerdeki Mars’a sorun çıkarıcı, krizli bir açıda duruyor olacak. 150lik açılar yaratıcı çözümler ister, daha önce denenmiş, modası geçmiş ya da zayıf ve etkisiz olanı öğütür. Yani bu açıyı Koç enerjisiyle yaratıcı çözümler üreterek kullanırsanız müthiş başarılı olabilirsiniz. Çabalayarak herkes başarılı olamaz çünkü başarı için cesaret ve belli ruhsal olgunluk gerekir. Alt yapınız hazırsa başlama startı çalacak.

Plüton karesi keskinleşecek gün ve gün Koç burcuna. Natal haritanda Koç hangi evinindeyse zorluk barındıran, sert güçlü duygular veren, dürtülerimizi kısıtlamakta zorlanacağımız, duygusal patlamalar yaşayabileceğimiz, isteklerimizin de kontrolsüz olduğu 1 haftalık bir dönem olacaktır.

Tüm bu enerjilerle riskli durumlara girebiliriz.

Şimdi burçlar bu enerjiyi hangi evlerinde yaşayacaklar.

Yükselen Koç Burcu ..

Enerjinin tam göbeğinde olacaklar. Her türlü atılıma, değişime açık, yeni cesur kararlar alabileceğiniz zaman fakat aceleciliğe ve sabırsızlığa dikkat. Plüton karelesede yeni fırsatlar geliyor.

Yükselen Boğa Burcu

Burası bilinçaltı, sahne arkası kendinizi içsel olarak görüp bir değerlendirmeden geçirebilirsiniz. Sanatçı yönünüz beslenebilir, hisleriniz yol gösterecektir. Sağlığınıza dikkat.

İkizler Burcu

Burası sizin sosyal beceri alanınız, gruplarınız yani kendinizi bağlı hissettiğiniz şeyler. Şimdi bu dönem çok dinamik olacaksınız, lider olma isteğiniz artacak gözlem gücünüz, yaratıcılığınız görünür olacak. Yeni insanlar hayatınıza gelebilir.

Yengeç Burcu

Mesleki hayat, amaçlar, kariyerin, hedeflerin, hedefine giden yol konu başlıkların. Düşünmeden hareket etme çünkü yükselişte getirebilir, bu YeniAy kare açıyla gelecek hayatına, tepkilerin sert, şiddetli, dürtüsel hissedilecek.

Aslan Burcu

Gelişme, öğrenme, merak, sorgulama ve büyüme zamanı. Din, felsefe, hukuk gibi konularda zihnimizi geliştirme çabası içinde olacağınız. Motivasyonunuz yüksek ve mücadeleci olacaksınız. Yaratıcılığınızı kullanın.

Başak Burcu

Kişisel güç, miras, vergi, sigorta, finansal ve manevi etkiler, işte yeni başlangıçlar evi burası, ama olan şeyler de çok ani tezahür edebilir.

Kazanır yada kaybedesiniz bu sizin bilginize, yönetiminize bağlı olacak.

Terazi Burcu

İlişkilere yaklaşımınızı ortaya koyacak, sizi mutlu edecek romantik ilişkileri sentezlemeniz gerekir.

İki ucu birleştirip biz olmayı başarmak önemli.

Bu duygusallığa ihtiyacınız olabilir. Yeni kararlar ve kişiler gelebilir.

Akrep Burcu

Zorlayıcı bir evde zorlayıcı bir açıyla YeniAy doğacak. Burası sizi tatmin edecek iş alanlarını ve sağlığı etkileyecek konumdur. Hizmet ve iş yapma beceriniz ani gelişen olaylara tabi olacaktır. İyi yönetmeye sağlıklı tepkiler vermeye, şiddetten ve hiddetten uzak kalmaya çalışın.

Meydan okumayın, lider olmaya çalışmayın, siz çalışın zaten kazanırsınız. Sağlığa dikkat.

Yay Burcu

Eğlenmek isteyeceksiniz, çocuklar konunuz olabilir, yaratıcılığınız çok artacak, bu pandemi döneminde sosyallik ve eğlence konusunda kendinize hakim olun. Burda ön plana çıkmaya şimdi çalışın parıldayacaksınız. Başarı gayrete tabidir.

Oğlak Burcu

Kökler, aidiyet duygusu, anne, ev, yuva, çevreniz etki alacak. Sezgiler güçlü kare enerjiyle bir meydan okuma altında olacaksınız.

Kova Burcu

Düşünme, iletişim, eğitim ve özel ilgi alanınız, kardeşleriniz ve komşularınız etki altında, iletişim gücünüzü geliştirme çabası içinde olabilirsiniz.

Bu etkilerle çabuk çabuk düşünebilirsiniz, agresif ve sonucu düşünmeden hareket edebilirsiniz. Burcunuzda bulunan Jüpiterle yeni fikirler bulup, çoşkulu ve yenilikçi olacaksınız.

Balık Burcu

Maddi manevi üretim ve kaynaklar etki altında.

Size ait olan herşey şimdi etki altında. Kararlı durmaya çalışarak becerikli, dikkatli olmaya çalışalım. Finansal alanda şanslı olacaksınız ama düşünerek harcayın.

Ülkemiz haritasının 12 evinde İkizler Mars geçişi var. Hastanelerin yani kısıtlı yerlerin evi, hapishaneler ülke gündeminde zaten.

Mars▪️ Neptün zehirlenmelere, salgın hastalık artışına, kandırılıp soyulmaya, aldatılmaya gelmeyelim. Daha izole olalım. İçte kalalım.

Koruma altına alalım kendimizi.

Uranüs’le Satürn hala kare içerisinde ve bu senenin ana önemli yönü bu. 9. evinde bulunan Pallas halkı korur kardeşi Mars gibi kan dökmek değil strateji ve bilgiyle kazanır. Pallas şimdi müttefikler evimizde Natal Uranüs’ümüze yaklaşıyor sorun çıkabilir ama zekayla yatıştırabiliriz.

Bu görünümler ve gelmekte olan açılar

finansal krizin daha da kötüye gideceğini gösteriyor belli bir süre. Kontrollü ve gerçekçi olun. Belirsizlik var bunu Neptün uzun süredir yapıyor. Yeni trendlerde netleşmiyor.

Aynı evrende aynı dünyada aynı evde ama aynı şartlardamıyız henüz anlayamadık.

Bunun için çok dikkat etmeli ve hastalığı yenmeliyiz.

Herkese Koç yeniayında yeniden doğuş diliyorum.


Karma ve Spiritüel Astrolog Nesrin Gündüz
Bu paylaşımlar size yardımcı olmak ve genele hitap edicidir. Kişisel konuşulmamaktadır.
Tel: 05325880770
Randevular sun_nes@hotmail.com adresine mail atarak oluşturulmaktadır.
https://m.facebook.com/astrolognesrin/
https://www.instagram.com/sun_solar_astroloji/

NELER SÖYLENDİ?
@
PUAN DURUMU
Yol Durumu
E-GAZETE
Semt pazarlarında alışveriş hareketliliği
ANKET OYLAMA TÜMÜ
128 Milyar Dolar Nerede?
ARŞİV ARAMA
bayan esc istanbul ümraniye esc istanbul esc kızlar şirinevler esc bayan halkalı esc beylikdüzü esc avcılar esc şişli esc kagithane esc kadıköy esc istanbul türbanlı esc bayan başakşehir esc esc bayan esc bayanlar