DOLAR 0,0000
EURO 0,0000
STERLIN 0,0000
ALTIN 000,00
BİST 00.000
Advert
Nesrin Gündüz
Nesrin Gündüz
Giriş Tarihi : 23-04-2021 17:30
Güncelleme : 23-04-2021 17:34

Akrep Dolunay’ı burçları nasıl etkileyecek?

Akrep dönüşüm, yenilenme, değişim gücüdür.

Bizi Ruhun derinliklerine çeker. Bilinçaltında yatan iyi yada kötü tüm şeyleri, güdüleri Dolunay ışığıyla aydınlatacak. Bu güdüler arzular, özlemler, kendi korkuların ve umutların yani hayatın üzerinde etkin olan güçlü duygulardır.

Derin değişimlerden bahsedebiliriz. Yenilenme ve yapılanma içine gireceğiz. Kendinizle yüzleşme fırsatı önünüzde, korkularınızla yüzleşme fırsatı kapınızda. Değişime açık olmanız gerekli.

Maddi ve manevi etkileşimler devrede Akrep öldürür ve tekrar doğdurur. Yeterki yenilenmeye ve yapılanmaya gönlünüz olsun.

Koç YeniAyı stelyumuyla (12 Nisan) da bize başlatma gücü vermişti. Bu Dolunayda ise Boğa stelyumu yaşayacağız. Güneş'in yanında Uranüs, Venüs ve Merkür, Lilith var. Akrep element olarak sabit bu diğer sabit burçları da direk etkileyecek.

Bu burçlar Boğa, Aslan, Kova ve tabiki Akrep.

Diğer burçlarda kayıtsız kalamaz tüm Zodyak için dönüştürücü etkide olacak. Sürprizlerin gezegeni olan Uranüs'ün etkisi, öngörülemezlik unsuru olarak sevgi ve para, madde ile mana arasındaki ilişkiyi sorgulatacak. Aşk mı Para mı? Büyük soruya hazır olun!

Akrep yönetici Plüton ile Venüs arasında şifalayıcı ve tamamlanıcı bir etki oluşacak. Tutku yoğun akacak. Diğer yönetici Mars’ta olumlu ve destekte olacak. Satürn bu Dolunay’a kare açıyla, olumsuz bakacak. Neptün açıları yine olumsuz açıda.

Acı çekerek şifalanmak gerekebilir.

Akrep ‘ya hep ya hiç’..enerjili bir burç.

Bugünlerde aldığınız kararların geri dönüşü zor olur. Önceliklerinizi doğru belirleyin. Dolunay ile kavgalar ve çatışmalar artar, suç kapsamında artış olur ve trafik kazalarının sayısı da artar.

Herşeyi yaşamaya gönlümüz ve dayanacak gücümüz olsun.

Burçlara göre Akrep Dolunayı..

♈️ Koç Burcu

Sevgili yükselen Koç’lar Akrep burcunun doğal evi olan 8. evden bu enerjiyi yaşayacaksınız.

Burası yıkım ve yeniden doğuş evi, miras, borçlar, krediler, başkalarının parası, büyük finans ve ticaret konularında dönüşüme açık konularınız.

Ay burda çıkarınızı düşünmenizi sağlayacaktır.

 

♉️Boğa Burcu

Sevgili yükselen Boğa’lar Ay 7. evinizde duruyor olacak. Yoğun etki altında olacaksınız 7. ev partner, evlilik-boşanma, çeşitli işbirlikleri, anlaşmalar-sözleşmeler, bireysel görüştüklerimiz, açık düşmanlar ve rakipler konularında dönüşüm enerjisi alacaksınız.

 

♊️ İkizler Burcu

Sevgili yükselen İkizler zor bir evden Dolunay’ı yaşayacaksınız. Sağlık konuları, iş yeri, iş hayatı, evcil hayvanlar gibi konular gündeminiz.

6.ev görev ve teslimiyettir. Hizmet etmeye, hizmet vermeye gönüllü olun.

 

♋️ Yengeç Burcu

Sevgili yükselen Yengeç’ler 5. evinizden dönüşüm enerjisini alacaksınız. Sahne önü, sanatsal yönler, yaratıcılık bunların tanıtımı, spor, hobiler, aşk ilişkileri, çocuklar, çocuk haberleri, riskli işler, kumar gibi konular gündeminiz olacaktır.

 

♌️Aslan Burcu

Sevgili yükselen Aslan’lar dönüşüm enerjisini yoğun bir etkiyle 4. evinizde yaşayacaksınız.

Anneniz, ebeveynleriniz, eviniz, ev içi karışıklıklar, mülkler, arabayla ilgili sorunlar, ev içinde birlikte yaşadığımız kişiler. Ay’ın doğal evi burası iç sesinize kulak verin, gelen yardımı değerlendirin.

 

♍️ Başak Burcu

Sevgili yükselen Başak’lar dönüşüm enerjisini 3. evinizde yaşayacaksınız. Entellektüel konular, yurtiçi seyahat, iletişim, kardeşler, tanıdıklar-akrabalarla ilişkiler, yazma ve eğitim konuları gündeminizde.

 

♎️ Terazi Burcu

Sevgili yükselen Terazi’ler dönüşüm enerjisini 2. evinizden para, mülk, değerler, beceriler alanı etkilenecek. Önemli bir ev para kazanmak be iş yapmak zorunda olduğumuz alan.

 

♏️ Akrep Burcu

Sevgili Akrep yükselenliler Ay’ı ağırlıyorsunuz.

Ay burcunuzda rahat değil dönüşümün kendisisiniz. Görünüm ve davranışta kişinin kişisel alanı, derin ve yoğun düşüncelerle daha sorgulayıcı olabilirsiniz.

 

♐️ Yay Burcu

Sevgili Yay yükselenliler dönüşüm enerjisini 12. evinizden alacaksınız. Maneviyat, bilinçaltı, gizli düşmanlar, sinema yaratıcılık (müzik, oyunculuk, fotoğrafçılık), hastaneler, hapishaneler, sadaka, su, alkol, ilaç gibi konuları kapsayan alanlarda etki alacaksınız

 

♑️ Oğlak Burcu

Sevgili Oğlak yükselenliler dönüşüm enerjisini sosyal organizasyonlar, gruplar, umutlar, hayaller, planlar, toplum, takım gibi birlik içindeki alanlardan deneyimleyeceksiniz.

 

♒️ Kova Burcu

Sevgili Kova yükselenliler dönüşüm enerjisini yoğun şekilde sosyal statün, toplumdaki konumun, kamu hizmet alanı, kariyer, kural ve normlara uyumun konusunda deneyimleyeceksin.

 

♓️ Balık Burcu

Sevgili Balık yükselenliler dönüşüm enerjisini maneviyat, dünya görüşü, felsefe, düşünme, yüksek öğretim, bilimsel veriler, yurtdışına seyahat, eğitim, gelişiminiz üzerinden deneyimleyeceksiniz.. ⠀ ⠀

 

Akrepsel akan enerjiyle şifalanmanızı dilerim.

NELER SÖYLENDİ?
@
PUAN DURUMU
Yol Durumu
E-GAZETE
Semt pazarlarında alışveriş hareketliliği
ANKET OYLAMA TÜMÜ
128 Milyar Dolar Nerede?
ARŞİV ARAMA
bayan esc istanbul ümraniye esc istanbul esc kızlar şirinevler esc bayan halkalı esc beylikdüzü esc avcılar esc şişli esc kagithane esc kadıköy esc istanbul türbanlı esc bayan başakşehir esc esc bayan esc bayanlar