Mehmet Şehirli Önce Comolli, sonra Cocu
Önce Comolli, sonra Cocu
Mehmet Şehirli

Önce Comolli, sonra Cocu

mehmet@sakinca.com

Haftalardır yazıyorum ama anlamak isteyen yok. Fenerbahçe’de Ali Koç başkan olduktan sonra kimler başkanı doldurdu onu da bilmiyorum, ama bu Comolli’de nerden çıktı anlamıyorum. Kardeşim adam uluslararası futbol adamıyım diye ortalarda dolaşıp duran tiplerden biri. 
Başkan Ali Koç’u da kandırmışlar ki o da araştırmadan Comolli’ye inanmış. İş adamlarının bu tür zaafları vardır. Çünkü onların araştırması için vakti yoktur. O da Comolli’nin araştırılması için yanındaki danışmanlarına talimat vermiştir onlarda nasıl araştırdılar anlamak mümkün değil. Liverpool ve Arsenal’de çalıştığını görünce Başkanı yanlış yönlendirmişler. 
Eskiden Yugoslavya dağılmadan önce de bu tür insanlar vardı. Fenerbahçe’de daha önce de Aziz Başkan böyle bir hataya düşmüş ve İtalyan Menejer Terraneo’yu getirmiş bütün transferleri ve teknik direktörü de o almıştı. Sonuç hüsran olmuştu.

Fenerbahçe’nin hocası yabancı olacaksa dünyada isim yapmış tecrübeli bir isim olması gerekir. Pierre ve Cocu gibi ismi cismi belli olmayan hocalar Fenerbahçe’nin kapısından içeri giremeyecek isimlerdir. 
Ali Koç’un samimiyetine inan bir kişiyim. Fenerbahçe’nin bu durumda olmasından dolayı, yatağında rahat uyuyamadığını da biliyorum. Fakat artık elini masaya vurup Comolli ve Cocu ile yollarını ayırması gerekir. Yoksa Fenerbahçe’yi daha kötü günler bekler ve bu da hiç hoş olmaz. 
Haydi Ali başkan, bir iş adamı olarak değilde bir taraftar olarak ne düşündüğünü yap ki o zaman yatağında rahat uyu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Avrupa Şampiyonası biletini kapanlar
Avrupa Şampiyonası biletini kapanlar
Gri listede aranan PKK'lı terörist Halis Ersayan öldürüldü
Gri listede aranan PKK'lı terörist Halis Ersayan öldürüldü