Mehmet Şehirli Derbiyi kazan düzlüğe çık
Derbiyi kazan düzlüğe çık
Mehmet Şehirli

Derbiyi kazan düzlüğe çık

mehmet@sakinca.com

Fenerbahçe’de yaşanan sıkıntıların bir benzeri de dünya devi Real Madrid’de yaşanıyor onlarda teknik direktörü Julen Lopetegui’le yollarını ayırdılar...
Real Madrid şu anda La Liga’da 15 puanla 9 uncu sırada.  Fenerbahçe ise 9 puanla 15. Sırada demek ki bazen maya tutmuyor...
Büyük takımlarda böyle sorunlar yaşanabiliyor. Fenerbahçe’nin bu durumda olmasının tek sebebi Bence Phillip Cocu değildi. Comolli denen bir adama sen takımı teslim edersen sonuç böyle olur.

Cocu kendisine verilen takımı hazırlamakla sorumludur. Fakat o da yanlışlar yaptı. İsmail bu takımda sol açık oynayamaz. Her maça değişik bir onbirle çıkmak da onun yanlışlarına bir yenisini ekledi.
Şimdi Cou gitti ama Comolli hala gitmedi. Sayın Başkanım bir an önce Comolli’yi de göndermen gerekiyor. Onun yerine illâ bir kişi bulacağım diyorsan eski Fenerbahçeli bir ağabey bulman gerekir. Şimdi yeni bir hoca arayışı içerisindesiniz. O hoca öyle bir kişi olmalı ki Fenerbahçe ruhunu bilmeli. Yoksa çok geç olur. Önümüzdeki Cuma günü Galatasaray ile derbi maçımız var. Bu maç bizim için çok önemli. O yüzden çok tedbirli olmamız lazım. Derbiyi kazanırsak düzlüğe çıkarız. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Avrupa Şampiyonası biletini kapanlar
Avrupa Şampiyonası biletini kapanlar
Gri listede aranan PKK'lı terörist Halis Ersayan öldürüldü
Gri listede aranan PKK'lı terörist Halis Ersayan öldürüldü