Mehmet Şehirli İyi ki de cezalıydık, taraftar o rezilliği görmedi
İyi ki de cezalıydık, taraftar o rezilliği görmedi
Mehmet Şehirli

İyi ki de cezalıydık, taraftar o rezilliği görmedi

mehmet@sakinca.com

3 Haziran'da Ali Koç’un Fenerbahçe’ye başkan olması ile başlayan süreç zarfında Fenerbahçe  taraftarı Ülker Stadındaki bütün maçlara yoğun ilgi gösterdi. Yalnız dün oynanan Fenerbahçe Ümraniye Ziraat Trükye Kupası maçında sarı-kanarya cezası nedeniyle ilk kez taraftarsız sahaya çıktı. İyi ki de cezamız varmış ta taraftar o rezilliği görmedi. Yalnız televizyon başındaki izleyenler gördü. Fenerbahçe taraftarı bu rezilliği hak etmiyor.

Dün Fenerbahçe’nin kalesinde Volkan olmasa çok daha farklı bir yenilgiyle ayrılabilirdik Kadıköy’den. Bu takım nasıl bir takım? Volkan dışında ayakta duran bir kişi daha yoktu.
Belki turu geçeriz umudu taşıyan taraftarlar hayal kırıklığına uğradı.

Fenerbahçe taraftarı bu sene çok büyük beklentiler içerisindeydi. Yeni başkan, yeni oluşum, yeni takım. Yanlış transferler, yanlış hamleler, yanlış kararlar, o yanlış alınan kararların üzerine alınan büyük hatalar...

Şampiyonluktan umu kesilen taraftar en azından kupayı alarak bir sornaki sene Avrupa hayalleri kurmaya başlamıştı. Bırakın Türkiye Kupasını bu takım eğer Ligde kalırsa bile başarı olarak görmek lazım. Daha kendinden bir alt klasmandaki takıma bile 2 maçta yenilen (üstelik bu maçlardan biri KADIKÖY'de) bir takıma daha ne söylenebilir ki? 

Ali Koç’un iyi niyetini anlıyorum fakat bu takımı kuran Damien Comolli’nin hala Fenerbahçe’de kalmasına ben de dahil hiç bir Fenerbahçe’linin tahammülü kalmadı. Ben araştırdım bu adam çalıştığı her yerden kovulmuş. 

Adamda gurur olsa istifa eder. 

 

sizleri mutlu edecek bayanlar escort denizli bu sitede.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Avrupa Şampiyonası biletini kapanlar
Avrupa Şampiyonası biletini kapanlar
Gri listede aranan PKK'lı terörist Halis Ersayan öldürüldü
Gri listede aranan PKK'lı terörist Halis Ersayan öldürüldü